...Stačí jenom chtít...
           jako včela fit být!

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Média

Média

1. 2. 2015

Během života potřebujeme tuky – jezme ty správné!

Tuky nás provázejí celý život. Vedle bílkovin a sacharidů jsou tuky důležitým zdrojem energie, fungování buněk a hormonů, jsou nositeli vitaminů rozpustných v tucích. Tuky jsou také zdrojem esenciálních mastných kyselin, které náš organizmus potřebuje ke správnému fungování, ale nedokáže si je vytvořit sám. Přestože v průběhu našeho života potřeba tuku mírně kolísá, esenciální mastné kyseliny z řady omega 3 a omega 6 potřebujeme vždy. Více »
26. 1. 2015

Které potraviny způsobují zubní kaz?

O tom, jaké potraviny mohou způsobovat zubní kaz hovoří pro portál ZDRAVÍ a my.cz nutriční terapeutka Bc. Margareta Iliopulosová. Více »
5. 1. 2015

Jak se správně "nastartovat" do nového roku?

RNDr. Pavel Suchánek hovoří na téma jak se správně "nastartovat" do nového roku a také o tom, jak nejdéle vydržet s pravidelným pohybem a se správným stravováním. Více »
29. 12. 2014

Jste si jistí, že vaše dítě dobře jí?

Nedostatek bílkovin. Pro normální dítě problém, pro malého sportovce nebezpečí. Mladí sportovci, a české děti obecně, nemají ve stravě dostatek kvalitních bílkovin, což u nich způsobuje drastický pokles svalové hmoty a brzkou únavu. Závěr je alarmující: Nedostatek bílkovin ve stravě vede nejen k nedostatečné výkonnosti, ale také k možným dlouhodobým zdravotním problémům! Více »
22. 12. 2014

Rozhovor

Rozhovor s RNDr. Pavlem Suchánkem v časopise Pražský senior Více »
10. 12. 2014

Sůl - krystalky života i smrti

RNDr. Pavel Suchánek v minirozhovoru týdeníku Květy na aktuální téma o soli. Více »
10. 11. 2014

Přednášky: tzv. CAMP pro závodníky, trenéry a rozhodčí

Nabízíme speciální přednášky vedené odborníky tzv. CAMP pro závodníky, trenéry a rozhodčí, které se uskuteční v lednu 2015 a je pod záštitou FISAF.
Více »
3. 11. 2014

Dřív než začnete sportovat, musíte se napít

Voda funguje jako základní chladicí směs, takže tak jako v autě, když mu vyteče voda z chladiče, tak se i naše tělo při zátěži přehřeje a necítíme se bez tekutin dobře. Co, kdy a kolik toho máme vypít při sportu?
Více »
30. 10. 2014

Zakážeme ve školách prodej nezdravých potravin?

RNDr. Pavel Suchánek v pořadu Ranní Plus... v Českém rozhlase Plus. Více »
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 19 Další stránka