...Stačí jenom chtít...
           jako včela fit být!

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Bc. et Bc. Ivetta Benýšková

Bc. et Bc. Ivetta Benýšková

Nutriční terapeutka /poradna ČESKÉ BUDĚJOVICE/

V minulosti pracovala jako nutriční terapeutka a instruktorka pohybových aktivit, se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci civilizačních onemocnění u VŠTJ MEDICINA Praha.

Od roku 2014 se věnuje odbornému výživovému poradenství a vedení skupinových a individuálních lekcí v rekondičních a fitness centrech v Českých Budějovicích. Připravovala semináře se zaměřením na výživu, pohyb a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost (odborný konzultant), vedla akreditované kurzy MŠMT se zaměřením na fitness a výživu pro AktivityFitness.cz a Welko. Od roku 2017 spolupracuje s EUC klinikou v Českých Budějovicích jako nutriční terapeutka, kde se zaměřuje na edukace v problematice obezity a cukrovky.

V nutriční poradně FitBee České Budějovice se zaměřuje na úpravy hmotnosti osob s nadváhou či obezitou, léčebnou výživu, poruchy příjmu potravy, výživu hobby i výkonnostních sportovců. Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích jak v oblasti výživy, tak sportu a fitness. Aktivně se věnuje lektorské činnosti v oblasti skupinových lekcí a fitness (aerobik, bodystyling, powerjoga, alpinning, bosu, pilates). Jako registrovaná nutriční terapeutka pracuje od roku 2014.

Vzdělání

  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta, obor Tělesná výchova a sport
  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta, obor Nutriční terapeut
  • Gymnázium Sokolov