...Stačí jenom chtít...
           jako včela fit být!

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Mgr. Petra Rejzková, DiS.

Mgr. Petra Rejzková, DiS.

Nutriční terapeutka /poradna BAKOV NAD JIZEROU/

V letech 2005-2012 pracovala jako nutriční terapeutka ve společnosti se zaměřením na prevenci srdečně-cévních onemocnění. Zde zajišťovala zéjména odborný dohled při účasti na lékařských konferencích pro nelékařské zdravotnické pracovníky v České republice. Současně se také věnovala výživovému poradenství na zdravotně preventivních akcích po celé republice.

Od roku 2008 dohlíží jako hlavní vedoucí pracovník na chod Sportovního a relaxačního centra Galaxie v Bakově nad Jizerou.

Od roku 2012 se zabývá odborným nutričním poradenstvím v nutriční poradně FitBee - pobočce v Bakově nad Jizerou, která se nachází ve Sportovním a relaxačním centru Galaxie. Specializuje se na redukci hmotnosti dětí i dospělých, léčebnou výživou a výživou rekreačních i vrcholových sportovců. Dále připravuje zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost, firemní zaměstnance a věnuje se lektorské činnosti.

Od roku 2016 je součástí nutričního týmu FitBee ve fotbalové asociaci České republiky (FAČR) pro A-tým fotbalové reprezentace. 

 

Vzdělání

  • Mgr., Zdravotně sociální fakulta v Českých Budějovicích, obor "odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví"
  • Bc., 3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "veřejné zdravotnictví"
  • DiS. ,Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května v Praze, obor "diplomovaný nutriční terapeut"
  • Střední zdravotnická škola v Mladé Boleslavi, obor "všeobecná sestra"

Certifikované kurzy

  • 2012 kurz STOB - školení v metodice behaviorální terapie

Členství v odborných společnostech

  • Česká asociace sester: Sekce nutričních terapeutů
  • Společnost pro výživu