...Stačí jenom chtít...
           jako včela fit být!

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Ordinace » Bc. Margareta Iliopulosová, DiS.

Bc. Margareta Iliopulosová, DiS.

Nutriční terapeutka

Je absolventkou střední zdravotnické školy, oboru všeobecná sestra, poté vyšší odborné školy, kde získala titul diplomovaná dietní sestra a nakonec bakalářského studia na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, oboru Veřejné zdravotnictví. 

Pracovala několik let jako nutriční terapeutka se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci srdečně-cévních onemocnění. Poté odešla sbírat zkušenosti do zahraničí, kde se věnovala redukci hmotnosti a analýze tělesné kompozice v odborném středisku, zabývajícím se fyzioterapií. Po návratu do České republiky rok pracovala v centru zabývajícím se zdravým hubnutím. Nejvíce se angažuje právě na poli nadváhy a obezity dospělých, zajímá ji ale výživa všeobecně a poslední roky se více zaměřuje také na výživu dětí. Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích. Aktivně se věnuje přednáškové, lektorské a publikační činnosti. Jako registrovaná nutriční terapeutka pracuje od roku 2006.

Od října 2012 se již nejvíce věnuje odbornému výživovému poradenství klientů nutriční poradny FitBee, dále připravuje a organizuje semináře se zaměřením na výživu a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost (měření složení těla apod.), akreditované kurzy výživy MŠMT pro Institut dietologie a výživy a zabývá se také nutričním poradenstvím pro zaměstnance různých společností.

Členství v odborných společnostech

Česká asociace sester: Sekce výživy a nutriční péče

Společnost pro výživu

EFAD (European Federation of the Associations of Dietitians)