...Stačí jenom chtít...
           jako včela fit být!

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Služby » Den zdraví pro zaměstnance

Den zdraví pro zaměstnance

Připravíme pro Vaši společnost den zdraví pro Vaše zaměstnance...

Proč se ale vyplatí zaměstnavateli takovéto benefity ve firmě zavádět? Z dlouhodobého hlediska se investice do prevence může vyplatit. Jednou z rizikových oblastí dnešní doby je životní styl každého z nás, tedy např. kvalita a kvantita stravy, pitný režim, pohybová aktivita, stres apod. Jsou to faktory, které můžeme ovlivnit a významně tím podpořit své zdraví. Je klinicky ověřeno, že lidé se správnými stravovacími návyky a složením těla jsou prokazatelně méně nemocní, v zaměstnání jsou výkonější - a přitom spokojenější. Dny zdraví motivují zaměstnance ke zvýšení zájmu o vlastní zdravotní stav a možnosti, jak jej zlepšit. Mimo jiné také zvyšuje loajalitu vůči svému zaměstnavateli.

Co nabízíme?

  • Měření složení těla na velmi přesných diagnostických přístrojích InBody (množství svalové hmoty, tukové tkáně, vody - spojistos se vznikem otoků, rychlost bazálního metabolismu, svalové dysbalance atd.).
  • Výživové doporučení podle naměřených výsledků a osobní konzultace s dietologem. V případě zdravotních komplikací, které dokážeme řešit, konzultace navíc také s registrovanou nutriční terapeutkou. Základem je poznat a pochopit dosavadní životní styl (stravu, pohyb, zdrav. omezení) a poradit co nejvhodnější změnu. Naším úkolem je také motivace klienta proč je vlastně dobré něco měnit a začít se o své zdraví více starat. Určite stojí za to jíst lépe, zdravěji - mít dostatek energie a snížit riziko vzniku některých onemocnění, které s nevhodnou výživou mohou přímo souviset.
  • Návrh pohybových aktivit sportovním dietologem a zhodnocení dosavadní pohybové aktivity.
  • Neinvazivní vyšetření Max Pulse (hodnocení cévního systému a stresové odolnosti vyšetřované osoby).
  • Vyšetření kvality kostní hustoty ultrazvukovým denzitometrem (osteopenie, osteoporóza)
  • Statistické vyhodnocení naměřených výsledků a návhry ke zlepšení zdravotního stavu zaměstnanců.

Dle Vašich přání a požadavků připravíme den zdraví ve Vaší společnosti na míru, kontaktujte nás.

Dny zdraví jsme již připravovali např. pro Coca-Cola, GTL, Bayer, Hilti, Baxter BioScience, AbbVie, Apotex, Městská část Praha 14, Městská část Praha 5, Stavební spořitelna České spořitelny, MetLife. Do některých společností jezdíme pravidelně a díky tomu můžeme sledovat, jak se u některých zaměsntanců mění složení těla a celkový životní styl.