Blog

2Score

18. 1. 2021

Jedním z největších polí působnosti, kterým se odborníci z FitBee věnují, je výživa sportujících dětí. Věděli jste, že jsme například několik let dohlíželi na stravu Regionálních fotbalových akademií, nebo že pomáháme s jídelníčky dalších dětských fotbalových a hokejových klubů i individuálním…

Více

Ve vedlejší roli: kuchyňka pražské pobočky FitBee

11. 1. 2021 2

Krátce před Vánoci se kuchyňka pražské pobočky FitBee objevila v krátkém videu vzdělávacího projektu Zdravá 5. Paní Jitka s malou slečnou Kájou v ní strávily celý den, během kterého natáčely speciální díl věnovaný vánočním receptům.

Více

Tým FitBee přeje nejkrásnější Vánoce!

21. 12. 2020

Všem našim klientům minulým, stávajícím i budoucím, všem našim spolupracovníkům, kolegům, přátelům, návštěvníkům webových stránek a sociálních sítí i všem ostatním přeje tým nutričních poraden FitBee nejkrásnější Vánoce plné pohody a klidu s blízkými bez zbytečného stresu a starostí!

A v novém…

Více

Předvánoční motivace

17. 12. 2020 3

Pro hubnutí se nejvíce lidí rozhoduje právě po začátku nového roku. Není to ani tak tím, že by se přes Vánoce tak spravili, ale prostě se rozhodli již dříve a začátek roku přímo vybízí k tomu, začít něco dělat. Cokoli, takže proč ne hubnout? Také o tom uvažujete? Podívejte se na příběh a výsledky…

Více

Jak si nezkazit dojem z Vánoc

14. 12. 2020

Vánoční čas už dlouhou dobu není o klidu, rodině a pohodě, ale pro mnohé se z něj stal svátek jídla. Každý rok mě nepřestanou udivovat přeplněné vozíky s jídlem v nákupních centrech, které se jako lavina valí den co den k pokladnám. Už od začátku prosince.

Více

Poradna FitBee v Praze rozšiřuje nabídku služeb

7. 12. 2020

Doba pandémie letos mění vše, naši psychiku nevyjímaje. Psychologové v souvislosti s ní upozorňují na zvýšený výskyt depresivních a úzkostných stavů i vyšší riziko sebevražd. Nejen proto jsme rádi, že můžeme v pražské pobočce FitBee nabídnout nově i konzultace s psycholožkou Mgr. Kristýnou…

Více

Doktor Suchánek znovu v televizi!

30. 11. 2020

V současné online době nás můžete vidět v televizi častěji, než dříve. V sobotu 30. listopadu navázal na předchozí vystoupení rozhovorem o potravinových doplňcích pro Studio 6 Víkend na ČT24 garant nutričních poraden FitBee a spoluzakladatel Institutu dietologie a výživy RNDr. Pavel Suchánek.

Více

Nutriční terapeutka z FitBee mentorkou na prestižní konferenci

23. 11. 2020

Na tradiční mentoringový den spojený s odbornou konferencí Equal Pay Day přijala pozvání a stala se jednou z mentorek nutriční terapeutka a spoluzakladatelka FitBee, Bc. Margarita Iliopulu. Ani letošnímu 11. ročníku této prestižní akce se nevyhnula současná situace s pandemií Covid-19, a byla proto…

Více

Tip na vánoční online dárky od FitBee

19. 11. 2020

Letošní rok přeje kvůli pandemii covid-19 online nakupování a na Vánoce to nebude jiné. A online můžete pro své blízké, známé nebo třeba zaměstnance pořídit opět dárky i ve FitBee v podobě řady dárkových voucherů na řadu služeb v nutričních poradnách FitBee.

Více

Jak jíst, když užíváte Warfarin?

16. 11. 2020

Na začátku listopadu byl hostem pořadu Sama doma na České televizi garant nutričních poraden FitBee RNDr. Pavel Suchánek z pražského IKEM. Kromě dotazů moderátorek odpovídal také na online dotazy diváků a řada z nich se týkala právě otazníku nad stravou při užívání léku na ředění krve, Warfarinu.

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (18.3 + 30.5) *

Sečtěte a zaokrouhlete (26.1 + 36.8) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru