...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

Suchej únor

31. 1. 2019

Pro konzumaci alkoholických nápojů má každý jiný důvod. Někdo prostě jen tak, na pohodu večer doma nebo ve společnosti s partnerem či přáteli, někdo si potřebuje ulevit od starostí, řada z nás alkoholické večírky vyloženě vyhledává tak nějak z principu. Jsou i tací lidé, kteří pijí alkoholické nápoje prostě jen proto, že mohou. Bez ohledu na následky.

Více

Školíme (se)

29. 1. 2019

Nutriční terapeutka z pražské pobočky FitBee, Mgr. Jitka Tomešová včera organizovala pravidelný nutriční seminář, nyní na téma Výživa dětí od A do Z. Kromě ní za FitBee přednášel také odborný garant RNDr. Pavel Suchánek o výživě sportujících dětí a podstatná část externího týmu se přišla také podívat, a to hned z první řady. Máme opravdu velkou radost, že je o naše semináře velká poptávka a my můžeme naše zkušenosti a vědomosti předávat dál.

Více

Trocha motivace před Vánocemi

29. 1. 2019

To vše pouze změnou jídelníčku bez doplňků stravy a dokonce s minimem pohybu. S nižší hmotností půjde sport daleko lépe. Po dnešní konzultaci začínáme s lehkým kruhovým tréninkem, tak nám držte palce!

Více

Lyžařské kalhoty jako motivace

29. 1. 2019

Má 27letá klientka si více než před měsícem koupila kalhoty své oblíbené značky na lyžování, které jí ale byly malé. A protože se jí samotné dlouhodobě nedařilo kila navíc zhubnout, začaly jsme společně pracovat na změně jídelníčku.

Více

Výzva o nejlepší změnu v Liberci

29. 1. 2019

Rozhodla jsem se společně s přáteli uspořádat výzvu o nejlepší změnu životního stylu! Původně jsem tuto výzvu chtěla pojmout pouze v úzkém kruhu přátel z Liberce, ale protože přátel a kamarádů, kteří se chtěli výzvy zúčastnit postupně k mé radosti přibývalo, rozhodla jsem se výzvu sdílet se všemi ostatními z okolí libereckého kraje.

Více

Máte slovo

28. 1. 2019

Výživa podle Evidence-based medicine nebo od koučů?

Více

Světový den diabetu

14. 11. 2018

DNES 14.11. si celý svět připomíná SVĚTOVÝ DEN DIABETU a my s ním!

Více

Lze naučit dnešní děti, aby rády sportovaly?

1. 2. 2016

V měsíčníku Zdraví článek o projektu "Děti na startu"

Více

Recepty na zdravé svačinky, které dětem chutnají

13. 1. 2016

Zná to asi každý rodič: co nachystat dětem k svačině, aby ji snědly nebo ještě lépe, aby jim chutnala? Odborníci z projektu Děti na startu vedou děti k pohybu a zdravému životnímu stylu třeba i tím, že s nimi ve školách připravují zdravé a přitom zábavné svačinky. Zde je několik receptů, které měly u dětí velký úspěch.

Více

Bagety ze škol nezmizí. Děti si je donesou samy.

2. 9. 2015

RNDr. Pavel Suchánek a jeho názor k potravinovým automatům ve školách.

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (43.1 + 7.2) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru