...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

Dárkové poukázky do nutričních poraden FitBee

22. 1. 2020

Nečekejte na další Vánoce a obdarujte svoje známé, rodiče, děti nebo třeba kolegy v práci poukázkou na služby v nutričních poradnách FitBee.

Více

FitBee představuje: zbrusu nová nutriční poradna ve Všenorech

25. 11. 2019

Nejmladší pobočkou FitBee je nutriční poradna ve Všenorech. Umístěná je v prostorách Fitness Olympia přesně v místě, ke kterému má nutriční terapeutka Karen Damane nejen pracovní, ale i osobní vztah. Poradna FitBee se totiž nachází v dřívějším dětském koutku, ve kterém Karen jako malá osobně čekala, až její mamince skončí lekce cvičení! :-)

Více

CVIČIT? NEBOJTE A ZAČNĚTE HNED!

17. 11. 2019

Určitě se shodneme, že součástí zdravého životního stylu a úpravy tělesné hmotnosti je pohyb. Pokud již pravidelně sportujete nějakou dobu, určitě vše zvládáte a nemáte problém se prostě zvednout, vyrazit a svůj oblíbený sport si užít. Ale co vy, kteří jste ještě nikdy nezačali? Nebo jste se byli proběhnout nebo zacvičit si opravdu dávno a teď máte strach, jak to zvládnete a že se ztrapníte? Věřte nám, známe to. Nejste v tom sami.

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO BUDOUCÍ SPORTOVNÍ HVĚZDY

17. 11. 2019

Jste hrdý rodič a máte doma budoucí sportovní hvězdu, pro kterou chcete udělat to nejlepší? Nebo už sami sportujete a ke sportu i sobě přistupujete s maximální odpovědností? Tak to jste ve správný čas na správném místě!

Více

BOJÍTE SE DIA DIETY? VE FITBEE VÁS JI NAUČÍME A VZP PROPLATÍ

25. 10. 2019

V České republice žije asi 900 tisíc diabetiků a všichni by měli projít alespoň ideálně dvěma konzultacemi s nutričním terapeutem - jednou vstupní a jednou kontrolní pro ověření, zda byla všechna doporučení správně pochopena. Jak velmi dobře z praxe s diabetiky vím, jedna konzultace opravdu nestačí. Doma Vás ještě napadne spousta dalších otázek a nejasností, které byste už ale neměli s kým probrat.

Více

FitBee představuje: liberecká pobočka

20. 10. 2019

Nutriční poradna FitBee v Liberci vznikla v roce 2018 z již fungující nutriční poradny Moveat. Smyslem nutričních poraden FitBee je poskytovat komplexní výživové poradenství v oblasti výživy a sportu a jinak to není ani v Liberci. Poradenství je zaměřeno nejen na zdravou výživu, ale i na hubnutí. Dále je možné objednat se také na konzultaci o výživě dětí a mládeže včetně mladých sportovců, i o výživě dospělých rekreačních a vrcholových sportovců.

Více

Těšíme se! Těšte se s námi :-)

17. 10. 2019

Jestli jste sledovali facebookový nebo instagramový profil FitBee na jaře a v létě, určitě si pamatujete, že jsme s Margaritou mlžily ohledně jakéhosi natáčení čehosi, o čem jsme Vám nemohli víc prozradit. Tak teď už můžeme.

Více

Vánoční akce útočí! Ani my ve FitBee nezaostáváme!

15. 10. 2019

Přidáváme se k ostatním a i letos pro Vás přinášíme sadu poukazů na služby ve FitBee, nyní s krásným vánočním designem. Máte ve svém okolí někoho, komu chcete udělat radost nebo mu pomoci v jeho snažení? Kupte mu poukaz do některé z nutričních poraden FitBee a svěřte ho do rukou skutečných odborníků.

Více

Je Vaše duše zdravá? Ve čtvrtek 10. října má svátek!

10. 10. 2019

Zdraví je tzv. stav bio-psycho-sociální pohody. A kdo by nechtěl být zdravý? Mnozí kvalitně jedí a pravidelně cvičí, aby své fyzické - bio - zdraví podpořili. Ale co to - psycho - zdraví duševní? Protože pokud je naše mysl „churavá“, ani svalnaté tělo a vynikající výsledky v posilovně radost nepřinesou. V té chvíli je dobré si uvědomit, jak moc normální je s duševními problémy dojít k psychiatrovi či psychologovi, stejně jako s chřipkou k praktickému lékaři, s obezitou k dietologovi nebo nutričnímu terapeutovi a že není dobré pokračovat v udržování zbytečného tabu. A protože teď ve čtvrtek 10. října bude mezinárodní den duševního zdraví, pojďme si říct, jaké návyky nám pomohou omezit vliv všudypřítomného stresu a tlaku na výkon a duševní problémy co nejvíce oddálit.

Více

Měření FitBee ukázalo u mladých Votroků zlepšení

5. 10. 2019

Už více než rok spolupracuje FC Hradec Králové se společností FitBee – ta pro mládežnické týmy Votroků šije na míru jídelníčky a provádí měření tělesného složení hráčů. Po roce se u nich projevuje výrazné zlepšení ve všech ohledech.

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (14.9 + 36.6) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru