Blog

Důležitost diagnostiky nepřímou kalorimetrií

24. 2. 2022 2

Slibovaný článek o klidovém energetickém výdeji stanoveném pomocí nepřímé kalorimetrie, který nedávno vyšel v magazínu GHC Genetics určený pro lékaře .

Více

Magazín Zdraví

18. 2. 2022 2

Před 3 týdny vyšel článek v Magazínu Zdraví, ve kterém Mgr. Veronika Kuncířová z pražského týmu FitBee spolu s dalšími odborníky komentovala hlavní zásady pro zdravé hubnutí a nastartování nového životního stylu. Celý článek si můžete nyní přečíst i u nás na blogu.

Více

Správně nastavená strava může být léčebná

14. 2. 2022 4

Chronické neinfekční nemoci, které zahrnují například onemocnění srdce a cév , nádorová onemocnění, cukrovku, obezitu nebo plicní nemoci se podílejí téměř na 71 % všech celosvětových úmrtí . Mezi hlavní rizikové faktory patří nezdravý životní styl jako je nevhodná strava , nedostatek pohybu , ale…

Více

Sdělení z naší praxe... Rybí tuky a kognitivní funkce

2. 2. 2022 5

Asi není potřeba zmiňovat, jak významným zdrojem různých živin kvalitní sladkovodní a mořské ryby jsou. A to, ať už se jedná o plnohodnotné bílkoviny, tuky (polynenasycené omega3 mastné kyseliny DHA a EPA), vitamíny (např. A, D, E, B12) a minerální látky (např. železo, jód, selen). Již zmíněné…

Více

Nutriční terapeutka Mgr. Veronika Kuncířová hostem pořadu Sama doma

23. 4. 2021 2

V pondělí 25. ledna byla jedním z hostů v pořadu Sama doma i nutriční terapeutka Mgr. Veronika Kuncířová. Pokud jste přímý přenos nestihli sledovat, můžete si nyní přečíst, jaké hlavní informace v pořadu zazněly.

Více

Co je skutečná diagnostika metabolizmu

1. 2. 2021 3

Už řadu měsíců zve reklama na sociálních sítích na diagnostiku bazálního metabolizmu. Vyšetření slibuje zjistit Váš stupeň metabolizmu i faktory, které Vám v hubnutí brání. Výsledkem je potom doporučení, kolik za den jíst pro hubnutí nebo pro udržení hmotnosti.

Více

Jak hubne dětský sportovec

26. 1. 2021

Od nutriční kolegyně z nemocnice ke mně před téměř dvěma lety doputovala maminka s tehdy 13letým judistou. Trápila je trochu nižší tělesná výška pod 50. percentilem s velmi pozvolným zvyšováním a k tomu trochu vyšší tělesná hmotnost na téměř 90. percentilu, což dohromady pro chlapce v tomto věku již…

Více

2Score

18. 1. 2021

Jedním z největších polí působnosti, kterým se odborníci z FitBee věnují, je výživa sportujících dětí. Věděli jste, že jsme například několik let dohlíželi na stravu Regionálních fotbalových akademií, nebo že pomáháme s jídelníčky dalších dětských fotbalových a hokejových klubů i individuálním…

Více

Ve vedlejší roli: kuchyňka pražské pobočky FitBee

11. 1. 2021 2

Krátce před Vánoci se kuchyňka pražské pobočky FitBee objevila v krátkém videu vzdělávacího projektu Zdravá 5. Paní Jitka s malou slečnou Kájou v ní strávily celý den, během kterého natáčely speciální díl věnovaný vánočním receptům.

Více

Tým FitBee přeje nejkrásnější Vánoce!

21. 12. 2020

Všem našim klientům minulým, stávajícím i budoucím, všem našim spolupracovníkům, kolegům, přátelům, návštěvníkům webových stránek a sociálních sítí i všem ostatním přeje tým nutričních poraden FitBee nejkrásnější Vánoce plné pohody a klidu s blízkými bez zbytečného stresu a starostí!

A v novém…

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (40.9 + 19.2) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru