...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

Nutriční terapeut, specialista nebo výživový poradce ? Věděli jste, že je mezi nimi rozdíl?

13. 8. 2019

Zájem o výživu a celkově o zdravý životní styl je v posledních letech fenomén. Mnoho z nás se proto rozhodne vyhledat odborníka, aby by mu pomohl zlepšit jeho dosavadní stravovací návyky, vylepšit zdravotní stav nebo upravit tělesnou hmotnost. Otázkou ale je, jak najít takového odborníka, který Vám opravdu pomůže a nevytáhne z Vás jen balík peněz? Pojďme si tedy vysvětlit, jaký rozdíl se v názvech pro odborníky na výživu uvedených v nadpisu doopravdy skrývá.

Více

Jak se k nám v Praze dostanete?

5. 8. 2019

Od 1. srpna 2019 působí pražská pobočka FitBee na nové adrese Sokolovská 445/212. Abychom Vám cestu k nám usnadnili, připravili jsme pro Vás navigační mapku včetně možností pro parkování na fialové zóně.

Více

Zhubnout se dá v každém věku

18. 7. 2019

Milý manželský pár - paní Helenu a pana Jiřího - jsem prvně uvítala před rokem v dubnu, ještě v nemocnici. Oběma bylo téměř 66 let a přáli si zhubnout. Problém každého z nich byl "jinak velký" a pramenil v jiných chybách v jídelníčku. Oběma se velmi dobře daří, ale protože problém pana Jiřího byl "větší", přidávám sem pro inspiraci právě jeho příběh. 

Více

Jak si užít grilování bez výčitek a následků

28. 6. 2019

Léto je v plném proudu a k němu neodmyslitelně patří posezení s přáteli a grilování na zahradě. Pro mnoho lidí ale grilování nepředstavuje pouze příjemné záležitosti, protože řeší dilema, jak během této akce naložit se svým stravováním. Proto Vám dnes přináším několik tipů, jak si letní grilování užít bez výčitek.

Více

Suchej únor

31. 1. 2019

Pro konzumaci alkoholických nápojů má každý jiný důvod. Někdo prostě jen tak, na pohodu večer doma nebo ve společnosti s partnerem či přáteli, někdo si potřebuje ulevit od starostí, řada z nás alkoholické večírky vyloženě vyhledává tak nějak z principu. Jsou i tací lidé, kteří pijí alkoholické nápoje prostě jen proto, že mohou. Bez ohledu na následky.

Více

Školíme (se)

29. 1. 2019

Nutriční terapeutka z pražské pobočky FitBee, Mgr. Jitka Tomešová včera organizovala pravidelný nutriční seminář, nyní na téma Výživa dětí od A do Z. Kromě ní za FitBee přednášel také odborný garant RNDr. Pavel Suchánek o výživě sportujících dětí a podstatná část externího týmu se přišla také podívat, a to hned z první řady. Máme opravdu velkou radost, že je o naše semináře velká poptávka a my můžeme naše zkušenosti a vědomosti předávat dál.

Více

Trocha motivace před Vánocemi

29. 1. 2019

To vše pouze změnou jídelníčku bez doplňků stravy a dokonce s minimem pohybu. S nižší hmotností půjde sport daleko lépe. Po dnešní konzultaci začínáme s lehkým kruhovým tréninkem, tak nám držte palce!

Více

Lyžařské kalhoty jako motivace

29. 1. 2019

Má 27letá klientka si více než před měsícem koupila kalhoty své oblíbené značky na lyžování, které jí ale byly malé. A protože se jí samotné dlouhodobě nedařilo kila navíc zhubnout, začaly jsme společně pracovat na změně jídelníčku.

Více

Výzva o nejlepší změnu v Liberci

29. 1. 2019

Rozhodla jsem se společně s přáteli uspořádat výzvu o nejlepší změnu životního stylu! Původně jsem tuto výzvu chtěla pojmout pouze v úzkém kruhu přátel z Liberce, ale protože přátel a kamarádů, kteří se chtěli výzvy zúčastnit postupně k mé radosti přibývalo, rozhodla jsem se výzvu sdílet se všemi ostatními z okolí libereckého kraje.

Více

Máte slovo

28. 1. 2019

Výživa podle Evidence-based medicine nebo od koučů?

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (31.2 + 6.3) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru