Blog

Hubnutí, kterému věří odborníci na výživu, se jmenuje Metabolic Balance®

3. 10. 2023 6

S programem Metabolic Balance® pracujeme ve FitBee opravdu rádi. My odborníci, i naši klienti. Metabolic Balance® totiž není dieta. Je to zdravý životní styl, který je možné dodržovat dlouhodobě i po dosažení požadovaného výsledku, aniž by v něm cokoli chybělo. I přes přesvědčivé výsledky je jeho…

Více

CNN PRIMA NEWS: Jakou snídaní nastartovat den?

28. 9. 2023

Nevstáváte dost brzy na to, abyste stihli Nový den na CNN Prima news? A vstáváte alespoň dostatečně brzy na pořádnou snídani? A nebo jak že to vlastně je?

Více

26 kilo tuku za rok a půl dole? Ano, umíme!

25. 9. 2023 2

A spolu s nutriční terapeutkou Ivettou Benýškovou se o tom v Českých Budějovicích přesvědčila i paní Hanka. Na základě reklamy se rozhodla nechat si pomoci na specializovaném pracovišti polykacím balónkem a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Více

Poradna FitBee již druhým rokem úspěšně spolupracuje s OZP

20. 9. 2023 8

Pro třech úspěšných akcích, které nutriční poradna FitBee zrealizovala ve spolupráci s OZP, pokračují odborníci v tour po celé České republice. Kromě několika návštěv v Praze včetně TV Prima vyrazili také do Liberce.

Více

VITALIA: Nesmysl, varují odborníci před názorem, že člověku stačí pít denně jen litr vody

13. 9. 2023

Není to zase tak dávno, co i část odborníků tvrdila, že bychom měli pít litry a litry tekutin denně, jinak budeme nemocní a brzy staří. To už neplatí, doporučení se drží obvykle na dvou litrech denně. Ale objevují se i opačné extrémy, podle nichž je vlastně zbytečné nějaký pitný režim řešit. S tím…

Více

ODBORNÍCI Z FITBEE PODPORUJÍ ZÁKAZ PRODEJE ENERGETICKÝCH NÁPOJŮ DĚTEM

30. 8. 2023

Energetické nápoje mají svou cílovou skupinu především mezi řidiči, manažery, obchodními zástupci, zdravotníky... jim všem pomáhají udržet pozornost. Studentům vysokých škol zase pomáhají ve zkouškovém období učit se dlouho do noci. Nejedná se v žádném případě o zdravý životní styl, ale budiž. O…

Více

Margarita pravidelně školí trenéry

28. 8. 2023

Poslední srpnový víkend se nesl v duchu dalšího školení. Alespoň v Klánovicích, kde pod hlavičkou iniciativy Děti na startu probíhal kurz Českého svaz aerobiku a fitness FISAF ke získání diplomů šéftrenér a asistent trenéra dětských sportovních oddílů. 

Více

Důležitost diagnostiky nepřímou kalorimetrií

24. 2. 2022 2

Slibovaný článek o klidovém energetickém výdeji stanoveném pomocí nepřímé kalorimetrie, který nedávno vyšel v magazínu GHC Genetics určený pro lékaře .

Více

Magazín Zdraví

18. 2. 2022 2

Před 3 týdny vyšel článek v Magazínu Zdraví, ve kterém Mgr. Veronika Kuncířová z pražského týmu FitBee spolu s dalšími odborníky komentovala hlavní zásady pro zdravé hubnutí a nastartování nového životního stylu. Celý článek si můžete nyní přečíst i u nás na blogu.

Více

Správně nastavená strava může být léčebná

14. 2. 2022 4

Chronické neinfekční nemoci, které zahrnují například onemocnění srdce a cév , nádorová onemocnění, cukrovku, obezitu nebo plicní nemoci se podílejí téměř na 71 % všech celosvětových úmrtí . Mezi hlavní rizikové faktory patří nezdravý životní styl jako je nevhodná strava , nedostatek pohybu , ale…

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru