Blog

Nutriční terapeutka z FitBee mentorkou na prestižní konferenci

23. 11. 2020

Na tradiční mentoringový den spojený s odbornou konferencí Equal Pay Day přijala pozvání a stala se jednou z mentorek nutriční terapeutka a spoluzakladatelka FitBee, Bc. Margarita Iliopulu. Ani letošnímu 11. ročníku této prestižní akce se nevyhnula současná situace s pandemií Covid-19, a byla proto…

Více

Tip na vánoční online dárky od FitBee

19. 11. 2020

Letošní rok přeje kvůli pandemii covid-19 online nakupování a na Vánoce to nebude jiné. A online můžete pro své blízké, známé nebo třeba zaměstnance pořídit opět dárky i ve FitBee v podobě řady dárkových voucherů na řadu služeb v nutričních poradnách FitBee.

Více

Jak jíst, když užíváte Warfarin?

16. 11. 2020

Na začátku listopadu byl hostem pořadu Sama doma na České televizi garant nutričních poraden FitBee RNDr. Pavel Suchánek z pražského IKEM. Kromě dotazů moderátorek odpovídal také na online dotazy diváků a řada z nich se týkala právě otazníku nad stravou při užívání léku na ředění krve, Warfarinu.

Více

Nutriční terapeutka hostem v pořadu Sama doma

12. 11. 2020

Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

RNDr. Pavel Suchánek hostem v Sama doma

9. 11. 2020

Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

Nový život paní Lucie

29. 10. 2020 3

Na doporučení mých dlouhodobých klientů se v lednu do hubnutí s Metabolic Balance® vrhla také paní Lucie. S obavami v očích souhlasila se zhubnutím 11 kg za 6 měsíců, z 86 na 75.

Více

Dárkové poukázky do nutričních poraden FitBee

22. 1. 2020

Nečekejte na další Vánoce a obdarujte svoje známé, rodiče, děti nebo třeba kolegy v práci poukázkou na služby v nutričních poradnách FitBee.

Více

FitBee představuje: zbrusu nová nutriční poradna ve Všenorech

25. 11. 2019

Nejmladší pobočkou FitBee je nutriční poradna ve Všenorech. Umístěná je v prostorách Fitness Olympia přesně v místě, ke kterému má nutriční terapeutka Karen Damane nejen pracovní, ale i osobní vztah. Poradna FitBee se totiž nachází v dřívějším dětském koutku, ve kterém Karen jako malá osobně čekala,…

Více

CVIČIT? NEBOJTE A ZAČNĚTE HNED!

17. 11. 2019

Určitě se shodneme, že součástí zdravého životního stylu a úpravy tělesné hmotnosti je pohyb. Pokud již pravidelně sportujete nějakou dobu, určitě vše zvládáte a nemáte problém se prostě zvednout, vyrazit a svůj oblíbený sport si užít. Ale co vy, kteří jste ještě nikdy nezačali? Nebo jste se byli…

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO BUDOUCÍ SPORTOVNÍ HVĚZDY

17. 11. 2019

Jste hrdý rodič a máte doma budoucí sportovní hvězdu, pro kterou chcete udělat to nejlepší? Nebo už sami sportujete a ke sportu i sobě přistupujete s maximální odpovědností? Tak to jste ve správný čas na správném místě!

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (36.9 + 34.5) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru