Blog

Důležitost diagnostiky nepřímou kalorimetrií

24. 2. 2022 2

Slibovaný článek o klidovém energetickém výdeji stanoveném pomocí nepřímé kalorimetrie, který nedávno vyšel v magazínu GHC Genetics určený pro lékaře .

Více

Magazín Zdraví

18. 2. 2022 2

Před 3 týdny vyšel článek v Magazínu Zdraví, ve kterém Mgr. Veronika Kuncířová z pražského týmu FitBee spolu s dalšími odborníky komentovala hlavní zásady pro zdravé hubnutí a nastartování nového životního stylu. Celý článek si můžete nyní přečíst i u nás na blogu.

Více

Správně nastavená strava může být léčebná

14. 2. 2022 4

Chronické neinfekční nemoci, které zahrnují například onemocnění srdce a cév , nádorová onemocnění, cukrovku, obezitu nebo plicní nemoci se podílejí téměř na 71 % všech celosvětových úmrtí . Mezi hlavní rizikové faktory patří nezdravý životní styl jako je nevhodná strava , nedostatek pohybu , ale…

Více

Sdělení z naší praxe... Rybí tuky a kognitivní funkce

2. 2. 2022 5

Asi není potřeba zmiňovat, jak významným zdrojem různých živin kvalitní sladkovodní a mořské ryby jsou. A to, ať už se jedná o plnohodnotné bílkoviny, tuky (polynenasycené omega3 mastné kyseliny DHA a EPA), vitamíny (např. A, D, E, B12) a minerální látky (např. železo, jód, selen). Již zmíněné…

Více

Nutriční terapeutka Mgr. Veronika Kuncířová hostem pořadu Sama doma

23. 4. 2021 2

V pondělí 25. ledna byla jedním z hostů v pořadu Sama doma i nutriční terapeutka Mgr. Veronika Kuncířová. Pokud jste přímý přenos nestihli sledovat, můžete si nyní přečíst, jaké hlavní informace v pořadu zazněly.

Více

Co je skutečná diagnostika metabolizmu

1. 2. 2021 3

Už řadu měsíců zve reklama na sociálních sítích na diagnostiku bazálního metabolizmu. Vyšetření slibuje zjistit Váš stupeň metabolizmu i faktory, které Vám v hubnutí brání. Výsledkem je potom doporučení, kolik za den jíst pro hubnutí nebo pro udržení hmotnosti.

Více

Jak hubne dětský sportovec

26. 1. 2021

Od nutriční kolegyně z nemocnice ke mně před téměř dvěma lety doputovala maminka s tehdy 13letým judistou. Trápila je trochu nižší tělesná výška pod 50. percentilem s velmi pozvolným zvyšováním a k tomu trochu vyšší tělesná hmotnost na téměř 90. percentilu, což dohromady pro chlapce v tomto věku již…

Více

2Score

18. 1. 2021

Jedním z největších polí působnosti, kterým se odborníci z FitBee věnují, je výživa sportujících dětí. Věděli jste, že jsme například několik let dohlíželi na stravu Regionálních fotbalových akademií, nebo že pomáháme s jídelníčky dalších dětských fotbalových a hokejových klubů i individuálním…

Více

Ve vedlejší roli: kuchyňka pražské pobočky FitBee

11. 1. 2021 2

Krátce před Vánoci se kuchyňka pražské pobočky FitBee objevila v krátkém videu vzdělávacího projektu Zdravá 5. Paní Jitka s malou slečnou Kájou v ní strávily celý den, během kterého natáčely speciální díl věnovaný vánočním receptům.

Více

Tým FitBee přeje nejkrásnější Vánoce!

21. 12. 2020

Všem našim klientům minulým, stávajícím i budoucím, všem našim spolupracovníkům, kolegům, přátelům, návštěvníkům webových stránek a sociálních sítí i všem ostatním přeje tým nutričních poraden FitBee nejkrásnější Vánoce plné pohody a klidu s blízkými bez zbytečného stresu a starostí!

A v novém…

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru