Blog

Předvánoční motivace

17. 12. 2020 3

Pro hubnutí se nejvíce lidí rozhoduje právě po začátku nového roku. Není to ani tak tím, že by se přes Vánoce tak spravili, ale prostě se rozhodli již dříve a začátek roku přímo vybízí k tomu, začít něco dělat. Cokoli, takže proč ne hubnout? Také o tom uvažujete? Podívejte se na příběh a výsledky…

Více

Jak si nezkazit dojem z Vánoc

14. 12. 2020

Vánoční čas už dlouhou dobu není o klidu, rodině a pohodě, ale pro mnohé se z něj stal svátek jídla. Každý rok mě nepřestanou udivovat přeplněné vozíky s jídlem v nákupních centrech, které se jako lavina valí den co den k pokladnám. Už od začátku prosince.

Více

Poradna FitBee v Praze rozšiřuje nabídku služeb

7. 12. 2020

Doba pandémie letos mění vše, naši psychiku nevyjímaje. Psychologové v souvislosti s ní upozorňují na zvýšený výskyt depresivních a úzkostných stavů i vyšší riziko sebevražd. Nejen proto jsme rádi, že můžeme v pražské pobočce FitBee nabídnout nově i konzultace s psycholožkou Mgr. Kristýnou…

Více

Doktor Suchánek znovu v televizi!

30. 11. 2020

V současné online době nás můžete vidět v televizi častěji, než dříve. V sobotu 30. listopadu navázal na předchozí vystoupení rozhovorem o potravinových doplňcích pro Studio 6 Víkend na ČT24 garant nutričních poraden FitBee a spoluzakladatel Institutu dietologie a výživy RNDr. Pavel Suchánek.

Více

Nutriční terapeutka z FitBee mentorkou na prestižní konferenci

23. 11. 2020

Na tradiční mentoringový den spojený s odbornou konferencí Equal Pay Day přijala pozvání a stala se jednou z mentorek nutriční terapeutka a spoluzakladatelka FitBee, Bc. Margarita Iliopulu. Ani letošnímu 11. ročníku této prestižní akce se nevyhnula současná situace s pandemií Covid-19, a byla proto…

Více

Tip na vánoční online dárky od FitBee

19. 11. 2020

Letošní rok přeje kvůli pandemii covid-19 online nakupování a na Vánoce to nebude jiné. A online můžete pro své blízké, známé nebo třeba zaměstnance pořídit opět dárky i ve FitBee v podobě řady dárkových voucherů na řadu služeb v nutričních poradnách FitBee.

Více

Jak jíst, když užíváte Warfarin?

16. 11. 2020

Na začátku listopadu byl hostem pořadu Sama doma na České televizi garant nutričních poraden FitBee RNDr. Pavel Suchánek z pražského IKEM. Kromě dotazů moderátorek odpovídal také na online dotazy diváků a řada z nich se týkala právě otazníku nad stravou při užívání léku na ředění krve, Warfarinu.

Více

Nutriční terapeutka hostem v pořadu Sama doma

12. 11. 2020

Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

RNDr. Pavel Suchánek hostem v Sama doma

9. 11. 2020

Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

Nový život paní Lucie

29. 10. 2020 3

Na doporučení mých dlouhodobých klientů se v lednu do hubnutí s Metabolic Balance® vrhla také paní Lucie. S obavami v očích souhlasila se zhubnutím 11 kg za 6 měsíců, z 86 na 75.

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru