Blog

Doktor Suchánek znovu v televizi!

30. 11. 2020
V současné online době nás můžete vidět v televizi častěji, než dříve. V sobotu 30. listopadu navázal na předchozí vystoupení rozhovorem o potravinových doplňcích pro Studio 6 Víkend na ČT24 garant nutričních poraden FitBee a spoluzakladatel Institutu dietologie a výživy RNDr. Pavel Suchánek.

Více

Nutriční terapeutka z FitBee mentorkou na prestižní konferenci

23. 11. 2020
Na tradiční mentoringový den spojený s odbornou konferencí Equal Pay Day přijala pozvání a stala se jednou z mentorek nutriční terapeutka a spoluzakladatelka FitBee, Bc. Margarita Iliopulu. Ani letošnímu 11. ročníku této prestižní akce se nevyhnula současná situace s pandemií Covid-19, a byla proto…

Více

Tip na vánoční online dárky od FitBee

19. 11. 2020
Letošní rok přeje kvůli pandemii covid-19 online nakupování a na Vánoce to nebude jiné. A online můžete pro své blízké, známé nebo třeba zaměstnance pořídit opět dárky i ve FitBee v podobě řady dárkových voucherů na řadu služeb v nutričních poradnách FitBee.

Více

Jak jíst, když užíváte Warfarin?

16. 11. 2020
Na začátku listopadu byl hostem pořadu Sama doma na České televizi garant nutričních poraden FitBee RNDr. Pavel Suchánek z pražského IKEM. Kromě dotazů moderátorek odpovídal také na online dotazy diváků a řada z nich se týkala právě otazníku nad stravou při užívání léku na ředění krve, Warfarinu.

Více

Nutriční terapeutka hostem v pořadu Sama doma

12. 11. 2020
Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

RNDr. Pavel Suchánek hostem v Sama doma

9. 11. 2020
Nestihli jste rozhovory s odborníky z FitBee v Sama doma v minulém týdnu? Nevadí, přinášíme Vám informace, které v pořadu zazněly.

Více

Nový život paní Lucie

29. 10. 2020 3
Na doporučení mých dlouhodobých klientů se v lednu do hubnutí s Metabolic Balance® vrhla také paní Lucie. S obavami v očích souhlasila se zhubnutím 11 kg za 6 měsíců, z 86 na 75.

Více

Dárkové poukázky do nutričních poraden FitBee

22. 1. 2020
Nečekejte na další Vánoce a obdarujte svoje známé, rodiče, děti nebo třeba kolegy v práci poukázkou na služby v nutričních poradnách FitBee.

Více

FitBee představuje: zbrusu nová nutriční poradna ve Všenorech

25. 11. 2019
Nejmladší pobočkou FitBee je nutriční poradna ve Všenorech. Umístěná je v prostorách Fitness Olympia přesně v místě, ke kterému má nutriční terapeutka Karen Damane nejen pracovní, ale i osobní vztah. Poradna FitBee se totiž nachází v dřívějším dětském koutku, ve kterém Karen jako malá osobně čekala,…

Více

CVIČIT? NEBOJTE A ZAČNĚTE HNED!

17. 11. 2019
Určitě se shodneme, že součástí zdravého životního stylu a úpravy tělesné hmotnosti je pohyb. Pokud již pravidelně sportujete nějakou dobu, určitě vše zvládáte a nemáte problém se prostě zvednout, vyrazit a svůj oblíbený sport si užít. Ale co vy, kteří jste ještě nikdy nezačali? Nebo jste se byli…

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru