...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

Jak se k nám v Praze dostanete?

Od 1. srpna 2019 působí pražská pobočka FitBee na nové adrese Sokolovská 445/212. Abychom Vám cestu k nám usnadnili, připravili jsme pro Vás navigační mapku včetně možností pro parkování na fialové zóně.
Jak se k nám v Praze dostanete?

Možností máte hned několik. Přijet můžete například metrem B do stanice PALMOVKA a potom projít pěšky 450 m (červená linie). Stejně tak můžete vystoupit na PALMOVCE z tramvají 1, 2, 3, 6, 8, 10, 14, 16, 17, 25 a pokračovat stejnou vyznačenou cestou jako z metra.

To znamená od stanice metra ve směru k Černému Mostu, nebo od stanice tramvají ve směru do Libně a Vysočan hned první ulicí odbočíte vpravo. Touto ulicí - Vacínovou - pokračujete rovně do mírného kopečně až k přechodu pro chodce se semaforem na ulici Sokolovská. Přejdete a za přechodem pokračujete vlevo až k naší nové adrese - Sokolovská 212. 

Další možností je dojet tramvají do stanice BALABENKA (tramvaje 8, 14, 16, 25) a dojít pěšky 220 metrů (modrá linie). A to buď zpět, pokud jedete z centra, nebo po směru jízdy tramvaje, pokud jedete ze směru od Libně či Vysočan. V okolí nutriční poradny FitBee můžete využít také PARKOVÁNÍ buď hned u brány do areálu pod železničními najdezdy, nebo na některé z fialových zón v okolí (zelené linie).

PRO VSTUP do areálu je třeba zazvonit na zvonek označený FitBee, který je schovaný na sloupku za brankou pro pěší (nikoli na sloupek pro vjezdovou bránu) a vyčkat zvukového signálu odemčení branky. 

 

    


Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (31.7 + 15.3) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru