...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Laktační poradenství nově i ve FitBee!

Narodí se Vám v nejbližších měsících miminko nebo jste krátce po porodu? Určitě jste rozhodnutá své děťátko kojit, nebo již kojíte. A to je to nejlepší, co pro něj také můžete kromě zahrnování maminčinou láskou udělat.
Laktační poradenství nově i ve FitBee!

Pro kojení je podle průzkumu Nadačního fondu 1000 dní do života rozhodnuto před svým prvním porodem 89 % budoucích maminek, celkově se ale nakonec podle průzkumu podařilo kojit miminko dokonce 93 % maminek! 

A to je skvělá zpráva! Kojení je totiž pro člověka naprosto přirozená věc. Právě narozené miminko je “vybaveno” tzv. hledacím a sacím reflexem, a tak si dokáže mléčko nejen najít, ale také “ví”, jak ho od maminky získat. Větší problém je to ale pro budoucí maminky samotné. Na 60 % z nich má podle průzkumu Nadačního fondu 1000 dní do života totiž dojem, že o kojení nemají dost informací a skoro třetina matek se potom během kojení skutečně s řadou kojících problémů potýkala. . 

Mnohdy jsou ale pouze maminčiny zbytečné obavy. A právě tyto obavy o správnou techniku kojení, jejich pocit, že budou mít mléčka málo, nebo že je miminko slabé a nedokáže se dostatečně napít, mohou rozptýlit správné rady od odborníků, nejlépe proškolených laktačních poradkyň. Ty totiž vědí, jak děťátku i nejisté mamince v jejich snažení pomoci, aby bylo pro oba příjemné a prospěšné, bez strachu, pláče a zbytečných obav. 

Poznáváte se? Budete brzy rodit a nevíte, co potom? Nebo jste krátce po porodu a máte obavy, jestli děláte pro své miminko vše co nejlépe? 

V pražské nutriční poradně FitBee můžete nově využít právě i laktačního poradenství, kterému se věnuji spolu s mým terapeutickým kolegou Macíkem. Objednat se můžete na telefonním čísle 606 628 707 nebo emailem jitka@fitbee.cz, a to jak během těhotenství, tak i po porodu a s miminkem za námi přijet. Pokud to ale Vaše situace neumožňuje, přijedeme my za Vámi, pokud bydlíte na Praze 7, 8, 9 nebo Praze - Východ. 

Vaše spokojené miminko je totiž ta největší radost, se kterou Vám rádi pomůžeme. 

-JitT-

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (21.0 + 29.7) *

Sečtěte a zaokrouhlete (22.7 + 0.1) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru