...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

FitBee představuje: zbrusu nová nutriční poradna ve Všenorech

Nejmladší pobočkou FitBee je nutriční poradna ve Všenorech. Umístěná je v prostorách Fitness Olympia přesně v místě, ke kterému má nutriční terapeutka Karen Damane nejen pracovní, ale i osobní vztah. Poradna FitBee se totiž nachází v dřívějším dětském koutku, ve kterém Karen jako malá osobně čekala, až její mamince skončí lekce cvičení! :-)
FitBee představuje: zbrusu nová nutriční poradna ve Všenorech

Teď už vyrostla, vystudovala a pracuje. Obor nutriční terapeut dokončila na Soukromé vyšší odborné škole zdravotnické v Praze a pokračuje studiem na VŠTJ Palestra v oboru výživové poradenství a sportovní diagnostika. 

Práci v nutričních poradnách a na projektech FitBee poznala už jako studentka při praxích a tak, i přestože má hlavní úvazek v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích, byla spolupráce s FitBee zcela logickým výsledkem Karenčiných předchozích aktivit. 

S ohledem na umístění nutriční poradny ve fitku i na další vzdělání Karen je její přednostní pracovní náplní výživa hobby i profi sportovců. Věnuje se ale také úpravám tělesné hmotnosti při nadváze nebo obezitě, poruchám příjmu potravy i výživě dětí. 

Jestli to máte do naší pražské pobočky daleko a je pro Vás pobočka FitBee ve Všenorech dostupnější, neváhejte a objednejte se ke Karen! Z centra Prahy je to autem jenom 25 minut :-)


Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (5.0 + 41.7) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru