Poradna FitBee v Praze rozšiřuje nabídku služeb

Doba pandémie letos mění vše, naši psychiku nevyjímaje. Psychologové v souvislosti s ní upozorňují na zvýšený výskyt depresivních a úzkostných stavů i vyšší riziko sebevražd. Nejen proto jsme rádi, že můžeme v pražské pobočce FitBee nabídnout nově i konzultace s psycholožkou Mgr. Kristýnou Wohlinovou.
Poradna FitBee v Praze rozšiřuje nabídku služeb

Své s sebou ale nenese jen situace s pandémií. Naše psychika pracuje stále a je rozdíl, zda pracujeme my s ní, nebo ona s námi. Psychologické poradenství proto může pomoci i v situacích, které by nás nemusely hned napadnout. S čím se tedy můžete na Mgr. Wohlinovou obracet? 

Ráda Vám pomůže získat nadhled například nad těžkými životními situacemi v rodině, v práci, v osobním životě nebo v nemoci. Spolupráce s psychologem je velmi přínosnou součástí úprav tělesné hmotnosti, pomůže najít a udržet si motivaci, přijmout nový život s novým tělem tak, abychom v něm byli opravdu spokojení a nehledali a nevytvářeli si problém nový. Stejně tak může rozhovor s psychologem pomoci rodičům, kteří si již nevědí rady se svým dítkem a jeho nejen přejídáním, ale mnohem častěji s odmítáním jídel. Nezbytnou úlohu má podpora psychologa také s motivací ve sportu v jakémkoli věku a odvětví.

Máte pocit, že by pro Vás mohla být konzultace s psychologem přínosná? Cítíte někde v životě problém a nevíte si s ním rady, nebo ho nedokážete rozpoznat a proto ho nemůže řešit? Nebo si Váš potomek staví hlavu nad každým talířem a už nevíte, jak na něj? Odhoďte zábrany a objednejte se na psychologickou konzultaci. Mít starosti je normální, proto chodit k psychoterapeutovi také.

-JitT-

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (2.5 + 32.5) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru