Ve vedlejší roli: kuchyňka pražské pobočky FitBee

Krátce před Vánoci se kuchyňka pražské pobočky FitBee objevila v krátkém videu vzdělávacího projektu Zdravá 5. Paní Jitka s malou slečnou Kájou v ní strávily celý den, během kterého natáčely speciální díl věnovaný vánočním receptům.
Ve vedlejší roli: kuchyňka pražské pobočky FitBee

Společně postupně připravily pečený vánoční čaj a oříškovo-datlové tyčinky k snídani, na oběd tradičního houbového kubu a k večeři jako obměnu klasického řízku z kapra s vydatným bramborovým salátem zapečenou vánoční rybku a bramborový salát v odlehčené variantě. Podívejte se na krásné video i fotky z přípravy a natáčení. 

Také rádi vaříte, chtěli byste natáčet podobná videa nebo, až to bude možné, pořádat soukromé kurzy vaření a pronájem plně vybavené kuchyňky ve FitBee v Praze by se Vám hodil? Napište nebo zavolejte a přijďte se podívat. Rádi Vám s Vaším projektem formou pronájmu kuchyňky pomůžeme.

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy.  

-JitT-

Zpět na přehled

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (40.8 + 10.4) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru