...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

BOJÍTE SE DIA DIETY? VE FITBEE VÁS JI NAUČÍME A VZP PROPLATÍ

V České republice žije asi 900 tisíc diabetiků a všichni by měli projít alespoň ideálně dvěma konzultacemi s nutričním terapeutem - jednou vstupní a jednou kontrolní pro ověření, zda byla všechna doporučení správně pochopena. Jak velmi dobře z praxe s diabetiky vím, jedna konzultace opravdu nestačí. Doma Vás ještě napadne spousta dalších otázek a nejasností, které byste už ale neměli s kým probrat.
BOJÍTE SE DIA DIETY? VE FITBEE VÁS JI NAUČÍME A VZP PROPLATÍ

Navíc pro spoustu diabetiků, kterým lékař oznámil tuhle zákeřnou diagnózu - cukrovka - je držení diety naprosto nepředstavitelnou překážkou. Přitom úplně zbytečně. Může se jednat o základní a nedramatické změny, které Vám ale jednak pomohou cukrovku pochopit, jednak Vám pomohou naučit se s ní žít, aniž byste se museli trápit. Ono totiž dodržování správné diety na cukrovku má opravdu spoustu výhod. 

Takže se nebojte, nestyďte, ani netrucujte a využijte nového programu VZP PLUS - DIABETES. Pokud jste totiž zároveň pojištění u VZP a diabetes Vás trápí, můžete se objednat k některému nutričnímu terapeutovi z oficiálního seznamu nutričních terapeutů. Na základě dokladu Vám potom

VZP proplatí dohromady až 2 000,- za rok

  • až 1 000,- na pohybové aktivity nebo zakoupení sportovního vybavení pro svou potřebu (nevztahuje se na sportovní oblečení)
  • až 1 000,- na nutriční poradenství nebo sestavení jídelníčku. 

Jak příspěvek získat? 

Do 31. 12. 2019 doneste na Vaši pobočku VZP doklad o zaplacení pomůcky nebo služby - ne starší než 3 měsíce s datem vystavení mezi 1. 9. 2019 a 30. 11. 2019. Doklad můžete také poslat poštou spolu se Žádostí o příspěvek z fondu prevence, kterou najdete na stránkách VZP. Společně s doklady o zaplacení předložte také vyplněný poukaz na konzultaci nebo nákup pomůcek, který obdržíte od svého registrujícího praktické lékaře nebo diabetologa. Další podrobnosti najdete přímo na webových stránkách VZP. 

A jak se vlastně objednat? Je to úplně jednoduché - v našich FitBee poradnách v Praze, Liberci, Bakově na Jizerou, VšenorechČeských Budějovicích a Hradci Králové se na Vás těšíme už teď!


Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (29.1 + 45.3) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru