Bc. et Bc. Ivetta Benýšková

Nutriční terapeut, instruktorka fitness

 České Budějovice

Profil

V minulosti pracovala jako nutriční terapeutka a instruktorka pohybových aktivit, se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci civilizačních onemocnění u VŠTJ Medicina Praha v Rekondičním centru v Českých Budějovicích. Podílela se na edukaci pacientů, vedla skupinové a individuální kurzy výživy a workshopy pro pacienty s civilizačními chorobami. Dlouhodobě se věnovala také výživě pacientů s diabetem, obezitou a pacientům před a po bariatrických výkonech. Od roku 2015 pracovala v edukační poradně při diabetologické ordinaci.

Od roku 2014 se věnuje odbornému výživovému poradenství a vedení skupinových a individuálních lekcí v rekondičních a fitness centrech v Českých Budějovicích. Připravovala semináře se zaměřením na výživu, pohyb a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost (odborný konzultant), vedla akreditované kurzy MŠMT se zaměřením na fitness a výživu. Od roku 2017 spolupracuje s EUC klinikou v Českých Budějovicích jako nutriční terapeutka, kde se zaměřuje na edukace a odborné poradenství v problematice obezity a cukrovky. V letech 2016-2019 působila jako vedoucí nutriční terapeutka v moderní zdravé jídelně BodyFood v Českých Budějovicích.

V nutriční poradně FitBee České Budějovice, která vznikla v roce 2017 se zaměřuje na úpravy hmotnosti osob s nadváhou či obezitou, léčebnou výživu, poruchy příjmu potravy, výživu hobby i výkonnostních sportovců. Je poradcem unikátního německého stravovacího programu Metabolic Balance®. Do svých konzultací zařazuje i pohybové poradenství a tréninkové plány.

Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích jak v oblasti výživy, tak sportu a fitness. Aktivně se věnuje lektorské činnosti v oblasti skupinových lekcí a fitness (aerobik, bodystyling, powerjoga, alpinning, Bosu, pilates). Jako nutriční terapeutka pracuje od roku 2014.

Vzdělání

  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta, obor Tělesná výchova a sport
  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta, obor Nutriční terapeut
  • Gymnázium Sokolov

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru