Bc. et Bc. Ivetta Benýšková

Nutriční terapeut, instruktorka fitness

 České Budějovice

Profil

V minulosti pracovala jako nutriční terapeutka a instruktorka pohybových aktivit, se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci civilizačních onemocnění u VŠTJ Medicina Praha v Rekondičním centru v Českých Budějovicích. Podílela se na edukaci pacientů, vedla skupinové a individuální kurzy výživy a workshopy pro pacienty s civilizačními chorobami. Dlouhodobě se věnovala také výživě pacientů s diabetem, obezitou a pacientům před a po bariatrických výkonech. Od roku 2015 pracovala v edukační poradně při diabetologické ordinaci.

Od roku 2014 se věnuje odbornému výživovému poradenství a vedení skupinových a individuálních lekcí v rekondičních a fitness centrech v Českých Budějovicích. Připravovala semináře se zaměřením na výživu, pohyb a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost (odborný konzultant), vedla akreditované kurzy MŠMT se zaměřením na fitness a výživu. Od roku 2017 spolupracuje s EUC klinikou v Českých Budějovicích jako nutriční terapeutka, kde se zaměřuje na edukace a odborné poradenství v problematice obezity a cukrovky. V letech 2016-2019 působila jako vedoucí nutriční terapeutka v moderní zdravé jídelně BodyFood v Českých Budějovicích.

V nutriční poradně FitBee České Budějovice, která vznikla v roce 2017 se zaměřuje na úpravy hmotnosti osob s nadváhou či obezitou, léčebnou výživu, poruchy příjmu potravy, výživu hobby i výkonnostních sportovců. Je poradcem unikátního německého stravovacího programu Metabolic Balance®. Do svých konzultací zařazuje i pohybové poradenství a tréninkové plány.

Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích jak v oblasti výživy, tak sportu a fitness. Aktivně se věnuje lektorské činnosti v oblasti skupinových lekcí a fitness (aerobik, bodystyling, powerjoga, alpinning, Bosu, pilates). Jako nutriční terapeutka pracuje od roku 2014.

Vzdělání

  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta, obor Tělesná výchova a sport
  • Bc., Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta, obor Nutriční terapeut
  • Gymnázium Sokolov

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (27.7 + 29.8) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru