Mgr. Petra Sluková, DiS.

Nutriční terapeut

 Bakov nad Jizerou

Profil

V letech 2005-2012 pracovala jako nutriční terapeutka ve společnosti se zaměřením na prevenci srdečně-cévních onemocnění, v níž zajišťovala především odborný dohled při účasti na lékařských konferencích pro nelékařské zdravotnické pracovníky v České republice. Současně se také věnovala výživovému poradenství na zdravotně preventivních akcích po celé republice. Od roku 2008 dohlíží jako hlavní vedoucí pracovník na chod Sportovního a relaxačního centra Galaxie v Bakově nad Jizerou.

Od roku 2012 se zabývá odborným nutričním poradenstvím v nutriční poradně FitBee v pobočce v Bakově nad Jizerou, která se nachází ve Sportovním a relaxačním centru Galaxie. Specializuje se na redukci tělesné hmotnosti dětí i dospělých, léčebnou výživou a výživou rekreačních i vrcholových sportovců. Dále připravuje zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost, firemní zaměstnance a věnuje se lektorské činnosti.

V letech 2016-2019 byla součástí nutričního týmu FitBee ve fotbalové asociaci České republiky (FAČR) pro A-tým fotbalové reprezentace. 

Vzdělání

  • Mgr., Zdravotně sociální fakulta v Českých Budějovicích, obor "odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví"
  • Bc., 3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "veřejné zdravotnictví"
  • DiS., Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května v Praze, obor "diplomovaná dietní sestra"
  • Střední zdravotnická škola v Mladé Boleslavi, obor "všeobecná sestra"

Certifikované kurzy

  • 2012 kurz STOB - školení v metodice behaviorální terapie

Členství v odborných společnostech

  • Česká asociace sester: Sekce nutričních terapeutů
  • Společnost pro výživu

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru