Reference

Co o nás říkají naši klienti

Za dobu našeho působení jsme pomohli díky úpravě životního stylu řadě klientům dosáhnout požadovaných výsledků v oblasti redukce tělesné hmotnost, nárůstu svalové hmoty, regenerace, tvarování postavy nebo zlepšení zdravotního stavu. 

Naší specializací je navíc výživa sportujících dětí a dospívajících od šesti let a dospělých vrcholových sportovců různých sportovních odvětví. Staráme se (nebo jsme se dlouhodobě starali) o jednotlivce, ale i celé týmy, např. 10 celorepublikových mládežnických fotbalových akademií RFA FAČR, klubové akademie, fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým. 

Našimi klienty jsou děti, dospívající i dospělí z různých sportovních odvětví: gymnastika, plavání, triatlon, atletika, hokej, fotbal, krasobruslení, akrobatické lyžování, tanec, cyklistika, baseball, volejbal, šerm, crossfit, body building, kickbox, box, MMA, aerobik, calisthenika, veslování, motorcycling a další.

Příběhy klientů

Slávka V.

26. 3. 2024
„Děkuji Ivettce za pomoc s hubnutím a její profesionální přístup. Každoročně protrpím jarní hubnoucí měsíc a pak pozvolna návrat do starých kolejí. S Ivettkou je vše jinak! Jídelníček na míru z mých potravin, které VŠECHNY chutnají. Věčný problém s chutí na sladké je pryč. Zhubla jsem 9,4 kg, ale…

Více

Pan Marek

1. 2. 2024
Panu doktorovi Suchánkovi se do péče svěřil také pan Marek. Společně spolu zvolili cestu s programem Metabolic Balance® a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Během společných pěti měsíců se podařilo panu Markovi zhubnout úžasných 24 kilo! 

Více

Tomáš ve Varnsdorfu

23. 1. 2024
Ukázkou skvělého příběhu je dětský fotbalista Tomáš z Varnsdorfu. Pana Zdeňka Heinzla, který je známý svou velkou podporou mladých sportovců zaujala především jeho technika a nadšení. Nemohl ale přehlednou ani jeho nadměrnou hmotnost.

Více

Martina S.

25. 2. 2023
2 roky dřiny...
Bez správně nastaveného jídla by byla veškerá dřina "zbytečná". U lidí, kteří sportují celý život, není progres na první pohled tolik znát, nicméně všechno jde!
Mně s tím už od 04.12.20 pomáhá FitBee - odborné poradenství v oblasti výživy a sportu Ivettka Benýšková České Budějovice…

Více

Pavla R.

25. 8. 2021
Mnoho let jsem postupně a plíživě přibírala a přibírala. Jednoho podzimního dne jsem ulehla na masážním stole v jednom českém wellness resortu a těšila se na hodinovou relaxaci a odpočinek. Během masáže jsme s masérem mluvili na téma “diety a hubnoucí programy”. Na konci masáže a s pohledem…

Více

Lucie V.

29. 10. 2020
Na doporučení mých dlouhodobých klientů ve FitBee se v lednu do hubnutí s Metabolic Balance vrhla také paní Lucie. S obavami v očích souhlasila se zhubnutím 11 kg za 6 měsíců, z 86 na 75.

Více

Petra C.

22. 7. 2020
Rozhodnutí podstoupit program MB pro mě zpočátku představovalo „poslední možnost“. Po téměř třiceti letech střídavě (ne)úspěšného boje s atopickým ekzémem a blíže nikdy nezjištěnými alergiemi jsem byla ve fázi rezignace a měla dojem, že už jsem zkusila všechny testy, léky i způsoby, jak se uzdravit.

Více

Václav Š.

19. 4. 2020
Chtěl bych se tímto podělit o svou zkušenost s FitBee a hlavně terapeutkou Ivettou Benýškovou. Ivettu jsem poznal v říjnu roku 2019, a to jsem zjistil, že jím jak ... a mám 93,5 kg. Uvědomil jsem si, že tímto stylem budu mít za chvíli min. 100 kg.

Více

Jakub

11. 2. 2020
Jsem profesionální sportovec a dlouho jsem hledal způsob, jak zlepšit a zefektivnit výživu. Vlivem příliš velkého energetického výdeje jsem se potýkal s úbytkem svalové hmoty, má tělesná váha byla dlouhodobě příliš nízká, abych mohl využít potenciál těla.

Více

Lucie M.

10. 2. 2020
Po prvním těhotenství jsem začala trpět žlučníkovými záchvaty, 2 roky po porodu mi byl žlučník odstraněný. Bohužel, mé potíže trvaly stále. Ač je to nepochopitelné, největší žlučníkové záchvaty jsem měla po jogurtech a po ovoci.

Více

Jitka

28. 1. 2020
Programem Metabolic Balance jsem na rozdíl od většiny nechtěla zhubnout, nepotřebuji to, ale vyřešit všemožné divné trávicí potíže - bolesti, zácpu, průjem, křeče, nafouklé tuhé břicho jako v šestém měsíci těhotenství během 20 minut...

Více

Lenka K.

21. 1. 2020
Jistě to někteří znáte. Při pohledu do zrcadla se vám chce brečet, řeknete si "A dost", schodíte 5kg a uspokojeni "úspěchem" se nenápadně začnete vracet k životnímu stylu, který jste měli. A vydřených 5 kilíček máte šupem zpět.

Více

Sabča

23. 11. 2019
Můj příběh začal v srpnu 2019. Pracovala jsem skoro 3 roky ve skladech Amazonu na směny a díky špatné funkci štítné žlázy a rozhozenému metabolismu jsem tehdy dost přibrala. Neustále jsem byla vyčerpaná a často jsem se necítila dobře.

Více

Děkuji Ivettce za pomoc s hubnutím a její profesionální přístup. Každoročně protrpím jarní hubnoucí měsíc a pak pozvolna návrat do starých kolejí. S Ivettkou je vše jinak! Jídelníček na míru z mých potravin, které VŠECHNY chutnají. Věčný problém s chutí na sladké je pryč. Zhubla jsem 9,4 kg, ale tuku 9,6 kg. Poprvé v životě mi InBody píše, že nemusím hubnout. Mě to ale tak vyhovuje, že i po půl roce pokračuji. Ivett ještě jednou děkuji!
Slávka Vavřinová
Vážení, mnohokrát děkuji za vysoce odbornou pomoc nutriční terapeutce Bc. Ivettě Benýškové, která mi spolu s Metabolic Balance pomohla od července do prosince 2019 snížit mou nadváhu o 15 kg (z toho 13,5 kg tuku!) a jsem tak 60 letech opět štíhlá. Ivettka mi také vždy ochotně vedle stravování poradila také se správným pohybem a cvičením, protože i v tomto oboru jde o fundovanou odbornicí. Ještě jednou děkuji, Ivetta je super. JUDr. Ivana Rygálová
JUDr. Ivana Rygálová
Celý náš projekt (kristyjan-chocolatiers.cz) s manželem vznik, když jsme oba byli na Metabolic balace. I přes veškeré ochutnávání a testování jsme schodili kg dolů, a to díky Jitce, která nám uzpůsobovala jídelníček dle potřeb. A nebylo to vždy tak snadné s námi. Děkujeme!
PS: děkuji za i další doporučení, je mi nádherně!
Kristyjan Chocolatiers
...skvělý tým na správném místě...pokud chcete zhubnout, změnit stravovací návyky k lepsimu a nevite si rady, můžu jen doporučit
Lucie Š.
Děkuji za skvělý profesionální a hlavně lidský přístup v oblasti snižování váhy s metabolic balance. Velký dík Margarito. K.K.
Kateřina K.
Přesné měřící pristroje, názorné a profi poradenství!
Václav M.
Dokonalá podpora a péče! Díky Margarito :)
Barbora B.
Moc děkuji Margaritě. Docházím na konzultace od srpna a mám skvělé výsledky. Mohu jenom doporučit :)
Petra P.
Doporucujem! Individualny pristup s cielom najst komplexne riesenie site na mieru:-)
Lenka Č.
Zacit s Metabolic balance prave ve FitBee bylo dobre rozhodnuti! Ocenuji hlavne prijemny pristup, profesionalni peci od studovanych odborniku a take technicke vybaveni - je fain dostavat presne informace bez komplikovaneho mereni a vazeni... Proste si stoupnete si na pristroj, ten za par minut zacinka a vysledky jsou tu! Zatim mam dole 4 kg tuku a hodlam v tom pokracovat. Margarito diky!
Štěpánka P.
S radostí sem píši, že jsem se díky Margaritě stal opět živým člověkem, za což jí i celému programu patří moje uznání a poděkování. (Pro ilustraci mam za 11 měsíců dole skoro 70 kg - ale to hlavní je, že mě to baví a dává mi to po celou dobu smysl. Děkuji
Alois V.
Fantastický a profesionální tým, skvělá aplikace. Doporučuji nejen k redukci váhy, ale i ke změně životního stylu, nad kterým většina z nás stále jen přemýšlí :-) a pod hromadou informací co máme jíst a co ne, co je zdravé a co není, se do toho radši ani nepustíme :-). Pod vedením takových profesionálů, jako jsou zde, to jde s trochou dobré vůle úplně samo :-).
Lenka B.
Mili važení přátelé a spolubojovnici,po pulrocnim snažení s programem MB jsem dosáhla 30 kg dolu tedy temer,jeste par deko a jedeme dále. Diky neskutecne podpore a spolupráci s Margaritkou se dilo podařilo a vrátilo me to do zivota ,který uz dlouho byl pro me zoufalym jak po zdravotni strance a i pohybové . Moooccc Margaritko dekuji,jste človíček na správném miste.
Ilona A.
Krabičky fungovaly, ale chtěla jsem více. Díky Margaritě jsem objevila Metabolic Balance. Dokonale zapadá do mého životního stylu. Super změna i pocit, můžu jen doporučit :-)
Broňa K.
je to pět let ,co jsem rodila a konečně se po té době cítím zase ve "své kůži"! Díky skvělé Bc. Margaritě Illiopulu, která umí skvěle namotivovat a hlavně podpořit a nebát se..... jít si za svým cílem! Dá se to zvládnout a jsem přesvědčená,že to je jedna z nejlepších věcí ,kterou jsem v životě udělala pro své zdraví....za 4 měsíce (-10kg tuku)
Monika V.
Několik let jsem trpěla ekzémem rukou a řešila jej (neúspěšně) u dermatologů. Letos v únoru mi moje praktická a osvícená lékařka doporučila poradnu FitBee a především Bc. Margaritu Iliopulu, DiS. Program Metabolic Balance, který mi doporučila, velmi významně zlepšil kožní potíže a ještě jsem díky němu upravila svou váhu. Je to prakticky celoživotní program, který mohu srdečně každému doporučit.
Alena P.
Na výživové plány jsem nikdy moc nevěřila, ale díky Fitbee a konkrétně Margaritě jsem pochopila, že to vážně může fungovat. Naprosto nenásilnou a nenucenou formou mě dovedla k Metabolic balance, díky kterému jsem konečně po dlouhé době (několika měsících cvičení 4x-5x týdně k ničemu a zkoušení různých stravovacích návyků) opravdu zhubla, zlepšila stravování a vylepšila si zdraví. Výsledky jsou nejen viditelné, ale co je hlavní, cítím se o 1000% lépe. Moc díky Margarito za Vaše znalosti, Vaši péči, pochopení a lidský přístup :)
Míša J.
K Margaritě jsem začala docházet na začátku tohoto roku a za tu dobu jsem zaznamenala skvělé výsledky, ať už se úbytku tuku, růstu svalové hmoty či samotné motivace týče. Margarita mě vždy podpořila i v době, kdy já sama jsem výsledky neviděla, kdy jsem kvůli zdravotním problémům vypadla ze cvičebního plánu, i když jsem nenacházela motivaci pokračovat ve zdravém stravování. Velmi Margaritu doporučuji a děkuji jí za přátelský a lidský přístup! <3
Kat I.
Nikče moc děkujeme za vstřícný a velmi profesionální přístup! Měření nám všem z fotbalového týmu FK Hejnice otevřelo oči a dozvěděli jsme se spoustu informací o svých tělech a hlavně, jak zlepšit stravování a kondici. Těšíme se na kontrolní měření, protože nás to nadchlo a už teď víme, že v březnu na tom budeme líp. Doufáme, že i ostatní, a ne jen sportovci, si z nás vezmou příklad a budou nás následovat. Můžeme to jen doporučit.
Dani A.
Děkuji Margaritě i ostatním členům FitBee za pomoc při snižování váhy. Po druhém porodu jsem se potýkala s nadváhou, která mě velmi trápila a sama jsem si s ní nevěděla rady. Bylo mi doporučeno a vytvořeno stravování na míru a už po 14-ti dnech byly výsledky viditelné. Dostala jsem se tak do psychické pohody, vytáhla ze skříně věci, které jsem nosila před těhotenstvím, a celkově omládla. Konečně jsem to já! Už žádné diety, přejídání a pondělní začátky:-) DĚKUJI.
Gábina
Díky Margaretě z FitBee Praha se mi podařilo shodit během 5 měsíců 30kg. S Metabolic Balance nemám hlad, cítím se skvěle a beru ho jako můj nový životní styl, který budu dodržovat i nadále. Škoda, že jsem systém nepoznal o mnoho dříve. Oproti předešlým pokusům s úpravou váhy toto opravdu funguje. Každý měsíc na konzultaci dostávám výsledky přesného měření pokroku a užitečné rady od opravdové profesionálky! Stravu mám zdravou, chutnou a připravenou doma z dostupných ingrediencí. Děkuji a moc všem doporučuji!
Ivo L.
Moc děkuju FitBee poradně a konkrétně Nikole z Liberecké pobočky. Je skvělé mít odbornou pomoc od skutečně profesionálního nutričního terapeuta se zázemím teamu složeného ze stejně erudovaných lidí. Na Nikole i FitBee je vidět upřímný zájem o klienta, na rozdíl od "výživových poradců" kteří se orientují především na zisk a klient je pro ně jen prostředek, nikoliv hlavní zájem. Oceňuji skutečně individuální a citlivý přístup. Aktuálně díky FitBee žiju program Metabolic balance a těžko si jako průvodce představit někoho jiného než FitBee. Vše perfektně podáno, vysvětleno, poradenství, kdykoliv potřebuju, vážení a diagnostika na profesionálním stroji s komplexními výstupy. Pokud někdo hledáte skutečně profesionální poradenství zaměřené na fakta a ne na prodej „úžasných" metod a výrobků, ve FitBee budete správně! Díky všem za průvodcovství na cestě za splněným snem.
Jan E. V.
Díky metabolic balance jsem se konečně za 3 měsíce dostala po dvou těhotenstvích skoro na svoji původní váhu a to bez jakéhokoliv cvičení, na které jsem neměla dříve moc času a když ano, neměla jsem už energii. Opravdu stačí upravit jen stravu. A to i přesto, že občas vybočím z MB (dovolené, oslavy, kdy se moc podle MB nedá jet). Obávala jsem se, že nevydržím jíst jen 3x denně (byla jsem zvyklá 5x), ale nedělá mi to vůbec žádné problémy. Díky MB se cítím celkově lépe a plná energie konečně po dlouhé době. Výsledky jsou vidět hned po 14-ti dnech a opravdu to funguje! Děkuji Margaritě, že mi tento program doporučila.
Pavlína L.
V květnu to byl rok, co jsme s manželem poprvé navštívili nutriční terapeutku Mgr. Jitku Tomešovou, DiS. Ve svých bezmála 66 letech jsme se rozhodli radikálně změnit své stravovací návyky a zbavit se nadbytečných kil. Dnes již můžeme konstatovat, že to byla dobrá volba – paní Jitka je odborník na slovo vzatý a především nesmírně příjemný člověk. Program je smysluplný, účinný a hlavně se oba dva cítíme ohromně svěží. Manžel úbytkem -27 kg svůj cíl překročil, já s -10 kg za plánem pokulhávám, oba jsme ale rozhodnutí pokračovat. Terapeutce vřelý dík za péči i přístup!
Helena a Jirka S.
Chtěla bych tímto moc poděkovat skvělé Nikol Hauerové. I přes to, že jsme spolu mohli být kvůli veliké vzdálenosti pouze v telefonickém styku a osobní setkání nebylo možné, tak oceňuji, kolik času mi věnovala. Za její vstřícnost, ochotu pomoci, profesionální přístup... za to má ode mě. Děkuji.
Dana F.
Chtěla bych moc poděkovat Nikole z Liberecké pobočky Fitbee za to, že mě po mých různých pokusech s Keto- mix, - diet, LCHF dietách přivedla na správnou a zdravou cestu s Metabolic Balance, navíc vše přeměřeno a kontrolováno měřícím přistrojem jako mají v pořadu TV Nova O 10 let mladší. Hubnu před očima a přitom se cítím skvěle! Akorát obnova šatníku ( i bot a prstýnků) bude opravdu drahá!
Bára W.
Děkuji paní Margaritě za skvělý přístup a motivaci. Během tohoto roku mi pomohla pochopit, jak upravit jídelníček. Díky tomu se mi podařilo (konečně:) nabrat nějakou svalovou hmotu, což se mi předtím dlouhodobě nedařilo, i když jsem cvičila. Cítím se mnohem lépe, víc energie na všechno.
Božena Ř.
Přístup personálu, profesionální jednání.
Jakub K.
Metabolic Balance je pro mě velmi příjemné překvapení, jak lze pomocí stravy měnit postavu. Tuky ubývají a svalová hmota přibývá a to zatím dokonce bez cvičení.

Jsem ráda, že jsem pečlivě zvážila s kým do Metabolic Balance půjdu a vybrala jsem Fit Bee a Margaritu :-) . Postupně mě celým procesem provází, radí, vysvětluje a dává i konkrétní tipy s přípravou jídla a nákupy. Jídlo a vaření jsem si začala víc užívat a překvapila mě celková lepší psychická pohoda, jako bonus k hubnutí.
Klára S.
S váhou bojuji celý život a ještě jsem nevyhrála. Je to neustálý kolotoč nahoru, dolů, až mě to přestalo bavit a vzdala jsem to. Naštěstí jsem potkala Ivett, nejdříve mě nadchly její lekce, na kterých dokáže udělat úžasnou atmosféru a vyhecuje k maximálním výkonům, že se pak jen divíte, co vlastně všechno zvládnete a odcházíte s neskutečně dobrým pocitem. Ivett mi pomohla i s jídelníčkem a začaly se dít věci, všechno společně krásně funguje a kila letí dolů. Když cokoliv potřebuji, nebo chci něco změnit, poradit, tak nikdy není problém. Naopak mám její neustálou podporu, bez které bych to nezvládla, potřebuji nakopávat, motivovat, hecovat a přesně to Ivett dělá. Jsem ji za to moc vděčná a tímto jí chci poděkovat ❤️❤️❤️
Kačka
Metabolic Balance je pro mne jasny a uzasny navod, co, kdy a v jake uprave jist, aby to bylo pro me telo co nejprospesnejsi a nejuzitecnejsi. Nasla jsem diky nemu nove uzasne potraviny a upravy jidel. Omezena se nijak necitim, tento novy zdravy zivotni rezim a styl mi naprosto vyhovuje a kdyz obcas vybocim, vim, jak se vratit zpet a nemam vycitky svedomi. Venuji se nyni vic svemu telu i po strance fyzicke a telo je mi za to vdecne. Diky MB jsem ve 48 letech zhubla ze 75 kg na 62 kg a mam postavu jako pred 25 lety. Na promoce sve dcery planuji jit v satech, ve kterych jsem kdysi promovala sama :).
Eva Šebelová
U FitBee jsem absolvoval diagnostiku a poradenství ve věci redukce váhy. Dostal jsem řadu rad, mnoho dobrých tipů a hlavně velmi konkrétní návod, jak se stravovat s cílem snížení váhy a vyváženější stravy. Po konzultaci u FitBee jsem shodil 8 kg za 8 týdnů, výsledek dalece předčil moje očekávání a později jsem litoval, že jsem konzultace nevyužil dříve, protože po obdržených radách šlo hubnutí výrazně rychleji a také jednodušeji. Tým poradců na mě působí jako tým skutečných odborníků s patřičným odborným vzděláním a zkušenostmi. Mnoho napoví portfolio spolupracujících profesionálních sportovců. Děkuji za pomoc, konkrétně paní Margaritě Iliopulu. Jednoznačně doporučuji.
Oldřich Stiller
Když se má dcera, posluchačka baletní školy, začala propadat do propasti závažné podvýživy, byla nám Veronika Kuncířová výtečným rádcem v oblasti výživy sportujícího dítěte i psychickou oporou v těžkých chvílích. A teď jsme z toho venku a já jsem přesvědčena, že jednou provždy a to díky vždy milé a usměvavé Veronice. Bylo štěstí v neštěstí najít pomocnou ruku, která vás bezpečně z propasti vytáhne.
DĚKUJEME
Anna a Emma
Chtěla bych tímto také přispět k hodnocení MB. Jsem nadšená. Nebyla to pro mě dieta, ale změna životního stylu. I po skončení programu stále chodím na konzultace do Českobudějovické poradny k Ivettce Benýškové. Tímto bych jí také ráda vyslovila velké díky za úžasný přístup a cenné rady. Bez její pomoci bych takového výsledku jen těžko dosáhla. Samozřejmě důležité je mít i vůli a dobrou motivaci. MB mi dalo hodně.....pohled na můj dosavadní přístup sama k sobě, obrovský příliv energie. Tenhle program doporučuji každému kdo chce se sebou něco dělat. Cena není vysoká, když si člověk uvědomí, co všechno k dobru získá. Věřte že to za to stojí. Já sama jsem aktuálně o 35 kilo mladší. Neváhejte, ať se změna podaří každému kdo se pro ní rozhodne.
Jitka Balláková
Chtěla bych Vám Margarito velice poděkovat za profesionální a lidský přístup při rozhodování jít do programu
Metabolic Balance, který mně byl doporučen.
Vaše laskavost, dobré rady a vynikající stravovací plán jak se zdravě stravovat,
mě nesmírně nadchnul.
S programem Metabolic Balance jsem shodila 12 přebytečných kil, zbavila se častých bolestí hlavy i jiných zdravotních problémů a naopak nabrala spousty energie a psychické pohody.
Jsem moc spokojena s firmou FitBee a mohu ze své zkušenosti program Metabolic Balance všem doporučit.
Margaritko, díky díky moc.
Jana Velenová
V dnešní době, kdy má člověk kolem sebe spoustu internetových, knižních i dalších informačních zdrojů ohledně hubnutí, může snadno nabýt dojmu, že redukci hmotnosti zvládne sám bez odborníka. Z vlastní zkušenosti bych ráda podotkla, že investice do nutričního specialisty se opravdu vyplatí, neboť každý z nás je jiný a potřebuje individuální přístup.

Osobně bych velmi ráda doporučila Margaritu Iliopulu, ale i ostatní odborníci, se kterými jsem se v rámci FitBee setkala, byli skvělí (např. Pavel Suchánek). Margarita je vysoce profesionální průvodce vaším hubnutím, trpělivá, lidská, empatická - když jsem k ní chodila pravidelně, vždy jsem se na kontroly a konzultace těšila, protože byla skvělým mentorem a poradcem. Vždy vše pečlivě vysvětlila, zhodnotila, povzbudila, pochválila, doporučila - po programu s ní jsem získala mnoho praktických návyků, které si odnáším do dalšího života a moc poradně FitBee za všechno děkuji! Investice do sebe je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat a můžete se vyhnout nebezpečným pokusům a předejít i zdravotním komplikacím, což si málokdo uvědomuje. V loňském roce jsem do FitBee přivedla také svoji maminku (ročník 1950), což byla také jedna z nejlepších věcí, co jsem mohla pro její zdraví a kondici udělat.
Lucie Horáčková
Fitbee / Metabolic Balanc mě dokázalo vrátit na hodnoty před deseti lety, tedy ze mě sundat 16kg tuku - a to jen za dobu od ledna 2021. Bezbolestně, bez sportu, „blbuvzdorně“ a ještě chutně – a to i když jste v kuchyni poprvé. Chtělo to jen poslouchat paní Margaritu a jít do toho s otevřenou myslí a přesvědčením, že chcete změnit životní styl a způsob přemýšlení o jídle. Možná jsem sám do toho původně šel taky jen s krátkozrakým cílem „konečně zhubnout“, ale nakonec mi to ukázalo cestu, o které si myslím, že mi může výrazně pomoci dožít se 100 let.???? A nebojte, není to o tom, že budete už jíst jenom jáhly, chia semínka a když hřích, tak hnusný „fitness“ dorty ze špaldový mouky. Jíte hromadu skvělé zeleniny, ryb, mas, čerstvých sýrů, jogurtů, luštěnin…. a když už má dojít na hřích, tak klidně starý dobrý harlekýn! Doporučuji.
Jakub Velen
Verim, ze nase stravovaci navyky maji vliv na nase fyzicke a dusevni zdravi. To se mi potvrdilo po absolvovani programu Metabolic balance ve FitBee. Dekuji Margarite, ze mi pomohla se o mem tele vice dovedet a navedla me na stravovaci rezim, ktery mi vyhovuje a udrzuje me fit
Petra K.
Dobrý den.
Chtěla bych moc pochválit spolupráci s Vaší kolegyní Ivettou Benýškovou.
Na doporučení své kolegyně jsem se k Ivettce vypravila po marných pokusech ukočírovat, neřku-li snížit svou váhu. Ta se po změně práce vydala špatným směrem - vzhůru. Nikdy bych nevěřila, že se dostanu na váhu, kterou jsem měla naposledy před 20 lety! A ještě tak snadno, s okamžitými výsledky. Pro mě v podstatě drobnými korekcemi jídelníčku, nastavením hodnot v kalorických tabulkách, ale především jasnou radou a citlivým vedením mi Ivettka odpomohla od 5 kg tuku za 2 měsíce. A jedeme dál! Žádná vágní nicneříkající doporučení nebo předražené produkty, ale prostý tah na branku. Výsledky jsou ta nejlepší motivace.
Jsem velmi ráda, že jsou se dostala právě k ní. Jen mě mrzí, že jsem ji nepotkala dřív 8-)
Ještě jednou, díky.
Zdeňka Lipoldová
Společnost FitBee a nutriční specialistku Margaritu Iliopulu mohu vřele doporučit. Šla jsem do programu s vizí, že mi pomůže zlepšit zdravotní stav a jako bonus shodit nějaké ty tuky a přesně to se stalo. Zpočátku bylo pro mě těžké dodržel úvodní přísný režim, protože se dost hýbu a jsem zvyklá i hodně jíst. Po překonání téhle úvodní fáze jsem si začala řídit jídelníček víc sama ve smyslu metabolic balance doporučení a byla jsem skutečně překvapená, jak dobře moje tělo na změnu zareagovalo. Kromě toho, že se cítím mnohem lépe, mám víc energie a netrápí mě zažívání, shodila jsem nitrobřišní tuk, vytvořily se mi nové svaly a metabolicky jsem omládla. Vždycky jsem si myslela, že jím zdravě, ale výsledky se takhle jednoznačně nikdy nedostavily. Za mě tedy delší pauzy v jídle, správný výběr a kombinace potravin a navýšení příjmu bílkovin fungují.

Paní Margarita je odborníkem, který nejenom, že své práci výborně rozumí, ale hlavně ji opravdu s nadšením předává ostatním. Je vidět, že pracuje z přesvědčení a se snahou klientovi pomoci. Navíc je program podložený empirickým měřením a dobrou aplikací, což je bonus pro všechny, kteří preferují fakta. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě FitBee a doporučuji je všem ostatním!
Marta Hněvkovská
Pan doktor Suchánek je opravdový odborník ve svém oboru a skvělý chlap. Na přeměřování a schůzky se těším, povídáme si o výživě a vymenujeme si tipy na dobre adresy. Je to pohodar a velká podpora. Za dva měsíce mám dole 8 kg tuku a přitom mám pocit, ze jim ty stejne veci jako dřív, jen trochu jinak poskladane a v tom je to kouzlo. Jim víc než dřív a přitom hubnu, přestože mám časové náročné zaměstnání, které me často stresuje. Doporucuju na 150 %.
Dominika Šebelíková
Po mnoha neúspěšných hubnoucích pokusech a několika letech výkyvů váhy jsem se konečně obrátila na odborníky pro pomoc. Na základě doporučení od přátel jsem si vybrala program Metabolic Balanc a můžu ho vřele doporučit dál, stejně tak jako služby Petry Slukové z Bakova nad Jizerou. Za necelé 4 měsíce mám dole 22 kilo. Petra mě provedla celým programem a poradila mi vždy, když mi něco v jídelníčku chybělo, nebo už prostě nechutnalo. K dosažení cíle mi zbývá ještě 15 kilo a přesto, že už občas „zhřeším", váha jde pořád pomalu dolu.
Kateřina B.
Dobrý den přeji, nejdřív musím říci, že mou úžasnou poradkyní ve FitBee je paní Mgr. Margarita Iliopulu, DiS.
Hledala jsem dlouho řešení s velmi tíživými problémy s diagnostikovanou histaminovou intolerancí.
Na radu kolegyně z práce, která měla kladné výsledky se svými zdravotními problémy, jsem se rozhodla pro program Metabolic balance u stejného poradce, jako ona. Úleva přicházela pomalu, ale nyní je to přes půl roku, co jsem s programem začala a dostavilo se opravdu velké zlepšení. Pokud tedy někdo řeší podobný problém, velmi doporučuji! To, že máte k tomu všemu štíhlejší postavu, bystřejší mysl, více energie a spoustu dalšího, je příjemný bonus navíc.
Takže děkuji moc Margarito, za velmi lidský a profesionální přístup
S úctou
Šárka
Šárka Navrátilová
FitBee jsem vyhledala ze zdravotních důvodů zejména trápící se s Rozácií, kožními problémy, záněty a spousty jiných neduhů. Musím poděkovat zejména Mgr. Margarita Iliopulu, DiS, za velmi osobní přístup, diskrétnost a velkou podporu. Mohu jen vřele doporučit a s výsledky jsem maximálně spokojená.
Kateřina Gordon
Chci upřímně poděkovat Bc. Ivettce Benýškové za opravdu vysoce profesionální přístup a pomoc při snižování mé nadváhy.
Než jsem začal navštěvovat její poradnu, snažil jsem se řídit "zaručenými návody“ na hubnutí. A i když rád sportuji (rekreační běh, jízda na kole, turistika, skupinová cvičení ve fitness), tak se moje váha pohybovala jak na houpačce, jednou nahoře, jednou dole.

5. ledna 2022 jsem se zvědavosti přihlásil na test InBody a za dva týdny jsem začal pravidelně navštěvovat Ivettky poradnu. Ivettka mi názorně a srozumitelně vysvětlila, jak správně jíst, jak nastavit poměr bílkovin, sacharidů a tuků. A díky radám a motivaci Ivettky šlo patnáct kilo dolů, z 91,7 kg na 76,6 kg. Za 4 měsíce!

Je mi 56 let a cítím se fantasticky. Za půl roku se mi podařilo zhubnout do plavek :-) Oblečení o velikosti XL měním za velikost M.

Takže velký dík Ivettko za podporu a motivaci. A každému tě doporučuji!
Ing. Vlastimil Pošmura
Mgr. Veroniku Kuncířovou, konzultantku FitBee, jsem vyhledala na základě doporučení lékaře z důvodu závažných zdravotních problémů dcery (PPP). Kontakt jsme navázaly v době, kdy stav organismu dcery odpovídal potenciální hospitalizaci. Nutriční konzultace byly v procesu úzdravy zcela zásadní. Oceňuji osobní přístup spojený s profesionalitou a jasnou komunikací. Odbornost a důslednost (sledování cíle) se vždy párovala s pochopením a prostorem pro individuální potřeby. Výsledkem půlročního společného úsilí je obnova rovnováhy a zdraví.

Děkujeme a doporučuji.
Viktorie Červinková
Moc děkuji Veronice za poradenství a konzultace během programu Metabolic Balance. Díky její super podpoře se mi podařilo shodit zatím 12 kg a pokračuji dále. Oceňuji hlavně profesionální jednání, ale zároveň lidský přístup a příjemnou komunikaci. Než jsem s programem začala, tak jsem si myslela, že moje tělo prostě zapomnělo, jak se hubne, ale Veronika mě přesvědčila o opaku ???? Služby Veroniky vřele doporučuji kamarádům i známým a těším se na další spolupráci. Investice do programu Metabolic Balance ve spojení se službami Veroniky byla jednou z těch nejlepších, které jsem v životě udělala a jsem opravdu vděčná, že jsem na poradnu FitBee narazila.
Monika
Monika Indrová
Již několik měsíců docházím do FitBee Praha k paní Mgr. Margaritě Iliopulu, DiS.
Vedoucí nutriční poradny
Od první chvíle jsem viděla,že mám před sebou odborníka,který ví,o čem mluví a své práci dobře rozumí.Při každé návštěvě mi vysvětlí všechny parametry měření a zodpoví všechny moje otázky.Pod jejím laskavým vedením se mi podařilo zhubnout již více,než 15kg a postupně se dostávám do normy viscerálního tuku,který je tak rozhodující pro zdraví.Na její otázku,co se v mém životě v poslední době změnilo jsem mohla již brzy odpovědět-přinesla jste mi ryzí radost ze cvičení!Ověřila jsem si,že pro udržení správné váhy je rozhodující jídelníček a tak už nikdy nejdu do posilovny s myšlenkou,že MUSÍM.....Teď už jen chci,protože mě cvičení baví.
Nehledě na to,že se mi teď lehčeji jde do schodů,mám plno energie a když si obuji boty s podpatky,můžu v nich klidně běhat celý den!
Darina Svobodová
O Metabolic Balance jsem se dozvěděla náhodou a jsem moc ráda, že jsem se dostala k paní Margaritě. Díky změně stravovacích návyků jsem se zbavila atopického ekzému a nemusím používat žádnou chemii… Metabolic Balance mi celkově velmi vyhovuje, jídla jsou rozmanitá a nemám pocit, že by mi nějaká potravina chyběla, protože nabídka surovin je opravdu velká. Moc děkuji za změnu, která mi pomohla nejen zdravotně, ale i zbavit se přebytečného tuku.
Nora Kremlíková
Na základě doporučení jsem absolvoval program Metabolic Balance ve společnosti FitBee a pod vedením paní Mgr. Veroniky Kuncířové. Důvodem nebyla v mém případě potřeba hubnout, ale zlepšit trávení a posílit organismus, mým cílem bylo konečně se vědomě dobře stravovat. Výsledky byly rychlé a přesvědčivé, přístup profesionální a vstřícný. Děkuji paní Veronice i celému FitBee! Jan J.
Jan Jehlík
Za mě nejlepší nutriční poradna, se kterou jsem kdy v životě měl tu čest přijít do styku. Racionální názory na výživu a lidské zdraví, primární orientace na pomoc lidem prostá zbytečného a samoúčelného marketingu a individualizace přístupu ke klientovi s uvážením nejen fyziologických, ale i psychologických aspektů, které jsou neméně důležité. Výživového poradce už nikdy hledat nebudu, protože jsem našel Vás a stačí mi to.
Jakub Vojáček
Ráda bych se podělila s ostatními lidmi, kteří celoživotně hubnou a zase přibírají o fantastickou zkušenost, kterou jsem zažila a zažívám nyní.
Od srpna loňského roku do března v 66 letech úbytek 20 Kg hmotnosti, fantazie z říše snů.. kdepak skutečnost.
Naprosto jednoduché, chytře nastavené stravování, jsem nadšená, baví mě to, cítím se báječně, zbavila jsem se zdravotních obtíží a ještě mi lidé říkají, že mi to sluší.
Děkuji Margaritě za profesionální vedení a podporu.
Doporučuji Všem
Mirka Nováková
Miroslava Nováková
Vážená paní Kuncířová,
chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za veškerou odbornou a lidskou pomoc při snižování váhy mého syna Tobiáše Slapničky. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu, jídelníčku a pevné vůli syna se mu daří hubnout. Jídelníček synovi vyhovuje a začal i trochu sportovat. Kontroly měření a pochvaly mají na něho pozitivní vliv. A já jsem ráda, že mu to s Vámi jde a že to funguje. Moc jste nám pomohla, velice si toho vážím, neboť jde přeci o zdraví.

S úctou
Jaroslava Slapničková
Jaroslava Slapničková
Spolupráci s výživovou specialistkou Ivetkou vřele doporučuji všem, bez ní bych tápala a bylo by mi asi i hůř a myslím, že bych ani tolik nezhubla. Snažím se držet návyky, které jsme spolu nastavily i po vyjmutí balonku. Někdy to jde lépe, někdy hůře, ale držím se. Každopádně balonek bych doporučila lidem, kteří opravdu chtějí zhubnout. Těch situací, kdy vám je na zvracení je mnoho, ale s tím se musí počítat, takže pokud snesete trochu nepohodlí v oblasti žaludku a naučíte se s tím pracovat, budete odměněni.
Hanka

Sportovní kluby, se kterými spolupracujeme

Sportovci v naší péči

Sportovci, se kterými v současnosti spolupracujeme nebo v minulosti prošli naší péčí

Barbora Hermannová

Barbora Hermannová

Česká reprezentantka v plážovém volejbale
Markéta Nausch (Sluková)

Markéta Nausch (Sluková)

Česká reprezentantka v plážovém volejbale
Jakub Sládek

Jakub Sládek

Český reprezentant v baseballu
David Kozma

David Kozma

MMA fighter
Pavla Kladivová

Pavla Kladivová

Několikanásobná mistryně ČR v silovém trojboji, držitelka světového rekordu, MMA fighter
Antonín Barák

Antonín Barák

Český fotbalový záložník a reprezentant, od ledna 2020 hráč italského klubu US Lecce
Daniel Hanka

Daniel Hanka

Profesionální freeskier
Jakub a Matěj Smrž

Jakub a Matěj Smrž

Čeští reprezentanti v silničních motocyklových závodech
David Schweiner

David Schweiner

Český reprezentant v plážovém volejbale
Nicole Dostálová

Nicole Dostálová

Beachvolejbalistka
Julie Sandra Stolarčiková

Julie Sandra Stolarčiková

Triatlonistka, extrémní plavkyně
Sandra Mašková

Sandra Mašková

Reprezentantka České republiky v kickboxu, MMA fighter
Martin Parlagi

Martin Parlagi

Profesionální boxer
Soňa Karásková

Soňa Karásková

Česká reprezentantka v Crossfitu
Miroslav Dubovický

Miroslav Dubovický

MMA fighter
Eliška Novotná

Eliška Novotná

Česká juniorská reprezentantka ve sportovním lezení
Ivana Dvořáková

Ivana Dvořáková

Česká profesionální kulturistka
Lenka Ferenčuková

Lenka Ferenčuková

Česká profesionální kulturistka

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru