...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Reference

Co o nás říkají naši klienti

Za dobu našeho působení jsme pomohli díky úpravě životního stylu řadě klientům dosáhnout požadovaných výsledků v oblasti redukce tělesné hmotnost, nárůstu svalové hmoty, regenerace, tvarování postavy nebo zlepšení zdravotního stavu. 

Naší specializací je navíc výživa sportujících dětí a dospívajících od šesti let a dospělých vrcholových sportovců různých sportovních odvětví. Staráme se o jednotlivce, ale i celé týmy, např. 10 celorepublikových mládežnických fotbalových akademií RFA FAČR, fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým. 

Našimi klienty jsou děti, dospívající i dospělí z různých sportovních odvětví: gymnastika, plavání, triatlon, hokej, fotbal, krasobruslení, akrobatické lyžování, cyklistika, baseball, volejbal, šerm, crossfit, body building, kickbox, box, MMA, aerobik, calisthenika, veslování, motorcycling a dalších.

...skvělý tým na správném místě...pokud chcete zhubnout, změnit stravovací návyky k lepsimu a nevite si rady, můžu jen doporučit
Lucie Š.
Lucie Š.
Děkuji za skvělý profesionální a hlavně lidský přístup v oblasti snižování váhy s metabolic balance. Velký dík Margarito. K.K.
Kateřina K.
Kateřina K.
Přesné měřící pristroje, názorné a profi poradenství!
Václav M.
Václav M.
Dokonalá podpora a péče! Díky Margarito :)
Barbora B.
Barbora B.
Moc děkuji Margaritě. Docházím na konzultace od srpna a mám skvělé výsledky. Mohu jenom doporučit :)
Petra P.
Petra P.
Doporucujem! Individualny pristup s cielom najst komplexne riesenie site na mieru:-)
Lenka Č.
Lenka Č.
Zacit s Metabolic balance prave ve FitBee bylo dobre rozhodnuti! Ocenuji hlavne prijemny pristup, profesionalni peci od studovanych odborniku a take technicke vybaveni - je fain dostavat presne informace bez komplikovaneho mereni a vazeni... Proste si stoupnete si na pristroj, ten za par minut zacinka a vysledky jsou tu! Zatim mam dole 4 kg tuku a hodlam v tom pokracovat. Margarito diky!
Štěpánka P.
Štěpánka P.
S radostí sem píši, že jsem se díky Margaritě stal opět živým člověkem, za což jí i celému programu patří moje uznání a poděkování. (Pro ilustraci mam za 11 měsíců dole skoro 70 kg - ale to hlavní je, že mě to baví a dává mi to po celou dobu smysl. Děkuji
Alois V.
Alois V.
Fantastický a profesionální tým, skvělá aplikace. Doporučuji nejen k redukci váhy, ale i ke změně životního stylu, nad kterým většina z nás stále jen přemýšlí :-) a pod hromadou informací co máme jíst a co ne, co je zdravé a co není, se do toho radši ani nepustíme :-). Pod vedením takových profesionálů, jako jsou zde, to jde s trochou dobré vůle úplně samo :-).
Lenka B.
Lenka B.
Mili važení přátelé a spolubojovnici,po pulrocnim snažení s programem MB jsem dosáhla 30 kg dolu tedy temer,jeste par deko a jedeme dále. Diky neskutecne podpore a spolupráci s Margaritkou se dilo podařilo a vrátilo me to do zivota ,který uz dlouho byl pro me zoufalym jak po zdravotni strance a i pohybové . Moooccc Margaritko dekuji,jste človíček na správném miste.
Ilona A.
Ilona A.
Krabičky fungovaly, ale chtěla jsem více. Díky Margaritě jsem objevila Metabolic Balance. Dokonale zapadá do mého životního stylu. Super změna i pocit, můžu jen doporučit :-)
Broňa K.
Broňa K.
je to pět let ,co jsem rodila a konečně se po té době cítím zase ve "své kůži"! Díky skvělé Bc. Margaritě Illiopulu, která umí skvěle namotivovat a hlavně podpořit a nebát se..... jít si za svým cílem! Dá se to zvládnout a jsem přesvědčená,že to je jedna z nejlepších věcí ,kterou jsem v životě udělala pro své zdraví....za 4 měsíce (-10kg tuku)
Monika V.
Monika V.
Několik let jsem trpěla ekzémem rukou a řešila jej (neúspěšně) u dermatologů. Letos v únoru mi moje praktická a osvícená lékařka doporučila poradnu FitBee a především Bc. Margaritu Iliopulu, DiS. Program Metabolic Balance, který mi doporučila, velmi významně zlepšil kožní potíže a ještě jsem díky němu upravila svou váhu. Je to prakticky celoživotní program, který mohu srdečně každému doporučit.
Alena P.
Alena P.
Na výživové plány jsem nikdy moc nevěřila, ale díky Fitbee a konkrétně Margaritě jsem pochopila, že to vážně může fungovat. Naprosto nenásilnou a nenucenou formou mě dovedla k Metabolic balance, díky kterému jsem konečně po dlouhé době (několika měsících cvičení 4x-5x týdně k ničemu a zkoušení různých stravovacích návyků) opravdu zhubla, zlepšila stravování a vylepšila si zdraví. Výsledky jsou nejen viditelné, ale co je hlavní, cítím se o 1000% lépe. Moc díky Margarito za Vaše znalosti, Vaši péči, pochopení a lidský přístup :)
Míša J.
Míša J.
K Margaritě jsem začala docházet na začátku tohoto roku a za tu dobu jsem zaznamenala skvělé výsledky, ať už se úbytku tuku, růstu svalové hmoty či samotné motivace týče. Margarita mě vždy podpořila i v době, kdy já sama jsem výsledky neviděla, kdy jsem kvůli zdravotním problémům vypadla ze cvičebního plánu, i když jsem nenacházela motivaci pokračovat ve zdravém stravování. Velmi Margaritu doporučuji a děkuji jí za přátelský a lidský přístup! <3
Kat I.
Kat I.
Nikče moc děkujeme za vstřícný a velmi profesionální přístup! Měření nám všem z fotbalového týmu FK Hejnice otevřelo oči a dozvěděli jsme se spoustu informací o svých tělech a hlavně, jak zlepšit stravování a kondici. Těšíme se na kontrolní měření, protože nás to nadchlo a už teď víme, že v březnu na tom budeme líp. Doufáme, že i ostatní, a ne jen sportovci, si z nás vezmou příklad a budou nás následovat. Můžeme to jen doporučit.
Dani A.
Dani A.
Děkuji Margaritě i ostatním členům FitBee za pomoc při snižování váhy. Po druhém porodu jsem se potýkala s nadváhou, která mě velmi trápila a sama jsem si s ní nevěděla rady. Bylo mi doporučeno a vytvořeno stravování na míru a už po 14-ti dnech byly výsledky viditelné. Dostala jsem se tak do psychické pohody, vytáhla ze skříně věci, které jsem nosila před těhotenstvím, a celkově omládla. Konečně jsem to já! Už žádné diety, přejídání a pondělní začátky:-) DĚKUJI.
Gábina
Gábina
Díky Margaretě z FitBee Praha se mi podařilo shodit během 5 měsíců 30kg. S Metabolic Balance nemám hlad, cítím se skvěle a beru ho jako můj nový životní styl, který budu dodržovat i nadále. Škoda, že jsem systém nepoznal o mnoho dříve. Oproti předešlým pokusům s úpravou váhy toto opravdu funguje. Každý měsíc na konzultaci dostávám výsledky přesného měření pokroku a užitečné rady od opravdové profesionálky! Stravu mám zdravou, chutnou a připravenou doma z dostupných ingrediencí. Děkuji a moc všem doporučuji!
Ivo L.
Ivo L.
Moc děkuju FitBee poradně a konkrétně Nikole z Liberecké pobočky. Je skvělé mít odbornou pomoc od skutečně profesionálního nutričního terapeuta se zázemím teamu složeného ze stejně erudovaných lidí. Na Nikole i FitBee je vidět upřímný zájem o klienta, na rozdíl od "výživových poradců" kteří se orientují především na zisk a klient je pro ně jen prostředek, nikoliv hlavní zájem. Oceňuji skutečně individuální a citlivý přístup. Aktuálně díky FitBee žiju program Metabolic balance a těžko si jako průvodce představit někoho jiného než FitBee. Vše perfektně podáno, vysvětleno, poradenství, kdykoliv potřebuju, vážení a diagnostika na profesionálním stroji s komplexními výstupy. Pokud někdo hledáte skutečně profesionální poradenství zaměřené na fakta a ne na prodej „úžasných" metod a výrobků, ve FitBee budete správně! Díky všem za průvodcovství na cestě za splněným snem.
Jan E. V.
Jan E. V.
Díky metabolic balance jsem se konečně za 3 měsíce dostala po dvou těhotenstvích skoro na svoji původní váhu a to bez jakéhokoliv cvičení, na které jsem neměla dříve moc času a když ano, neměla jsem už energii. Opravdu stačí upravit jen stravu. A to i přesto, že občas vybočím z MB (dovolené, oslavy, kdy se moc podle MB nedá jet). Obávala jsem se, že nevydržím jíst jen 3x denně (byla jsem zvyklá 5x), ale nedělá mi to vůbec žádné problémy. Díky MB se cítím celkově lépe a plná energie konečně po dlouhé době. Výsledky jsou vidět hned po 14-ti dnech a opravdu to funguje! Děkuji Margaritě, že mi tento program doporučila.
Pavlína L.
Pavlína L.
V květnu to byl rok, co jsme s manželem poprvé navštívili nutriční terapeutku Mgr. Jitku Tomešovou, DiS. Ve svých bezmála 66 letech jsme se rozhodli radikálně změnit své stravovací návyky a zbavit se nadbytečných kil. Dnes již můžeme konstatovat, že to byla dobrá volba – paní Jitka je odborník na slovo vzatý a především nesmírně příjemný člověk. Program je smysluplný, účinný a hlavně se oba dva cítíme ohromně svěží. Manžel úbytkem -27 kg svůj cíl překročil, já s -10 kg za plánem pokulhávám, oba jsme ale rozhodnutí pokračovat. Terapeutce vřelý dík za péči i přístup!
Helena a Jirka S.
Helena a Jirka S.
Chtěla bych tímto moc poděkovat skvělé Nikol Hauerové. I přes to, že jsme spolu mohli být kvůli veliké vzdálenosti pouze v telefonickém styku a osobní setkání nebylo možné, tak oceňuji, kolik času mi věnovala. Za její vstřícnost, ochotu pomoci, profesionální přístup... za to má ode mě. Děkuji.
Dana F.
Dana F.
Chtěla bych moc poděkovat Nikole z Liberecké pobočky Fitbee za to, že mě po mých různých pokusech s Keto- mix, - diet, LCHF dietách přivedla na správnou a zdravou cestu s Metabolic Balance, navíc vše přeměřeno a kontrolováno měřícím přistrojem jako mají v pořadu TV Nova O 10 let mladší. Hubnu před očima a přitom se cítím skvěle! Akorát obnova šatníku ( i bot a prstýnků) bude opravdu drahá!
Bára W.
Bára W.

Sportovní kluby, se kterými spolupracujeme

Reference - příběhy klientů

Matěj

25. 4. 2019

Jmenuji se Matěj a je mi 21 let. Ještě před rokem jsem vážil pro mě teď už neuvěřitelných 97kg (03/2018). Nebyl jsem se sebou už nějaký čas spokojený a snažil jsem se už několikrát zhubnout, ale bez úspěchu.

Více

Alena

13. 3. 2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mgr. Petře Slukové Dis., nutriční terapeutce a poradkyni z centra Galaxie Bakov nad Jizerou. V dubnu loňského roku mě k ní doporučil Doc. Mudr. Martin Wald, Ph.D. z Fakultní nemocnice v Motole.

Více

Lucie K.

1. 2. 2019

Zdravím Margarito, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši péči, kterou mi v programu MB věnujete. V programu jsem od počátku měsíce dubna 2018 a i když je přede mnou ještě velký kus práce v podobě kil tuku, tak bych se s Vámi ráda podělila o moje malá velká vítězství, která mi stravování podle MB přineslo.

Více

Sportovci v naší péči

Sportovci, se kterými v současnosti spolupracujeme nebo v minulosti prošli naší péčí

Barbora Hermannová

Barbora Hermannová

Česká reprezentantka v plážovém volejbale

Markéta Nausch (Sluková)

Markéta Nausch (Sluková)

Česká reprezentantka v plážovém volejbale

Jakub Sládek

Jakub Sládek

Český reprezentant v baseballu

David Kozma

David Kozma

MMA

Pavla Kladivová

Pavla Kladivová

Několikanásobná mistryně ČR v silovém trojboji, držitelka světového rekordu, MMA fighter

Antonín Barák

Antonín Barák

Český fotbalový záložník a reprezentant, od července 2017 hráč italského klubu Udinese Calcio

Daniel Hanka

Daniel Hanka

Profesionální freeskier

Jakub a Matěj Smrž

Jakub a Matěj Smrž

Čeští reprezentanti v silničních motocyklových závodech

David Schweiner

David Schweiner

Český reprezentant v plážovém volejbale

Nicole Dostálová

Nicole Dostálová

Beachvolejbalistka

Julie Sandra Stolarčiková

Julie Sandra Stolarčiková

Triatlonistka, extrémní plavkyně

Sandra Mašková

Sandra Mašková

Reprezentantka České republiky v kickboxu, MMA fighter

Martin Parlagi

Martin Parlagi

Profesionální boxer

Soňa Karásková

Soňa Karásková

Česká reprezentantka v Crossfitu

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (31.8 + 19.2) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru