Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů

Příběhy klientů

Paní Tereza

6. 6. 2024 6
Z nuly na sto, ze sto na osmdesát. Tak by se dala popsat cesta paní Terezy (36), kterou prochází s doktorem Suchánkem. 

Více

Paní Jana v péči Ivettky

27. 5. 2024 3
Paní Jana vyhledala pomoc Ivetty Benýškové v českobudějovické poradně FitBee vloni v lednu s přáním zhubnout a naučit se jíst. Jako kuchařka v jídelně veřejného stravování měla nároční denní režim, fyzickou práci, vstávání každý den ve 2:30 a celkovou dobou spánku kolem 4,5 hodiny. I přes snahu…

Více

Slávka V.

26. 3. 2024
„Děkuji Ivettce za pomoc s hubnutím a její profesionální přístup. Každoročně protrpím jarní hubnoucí měsíc a pak pozvolna návrat do starých kolejí. S Ivettkou je vše jinak! Jídelníček na míru z mých potravin, které VŠECHNY chutnají. Věčný problém s chutí na sladké je pryč. Zhubla jsem 9,4 kg, ale…

Více

Pan Marek

1. 2. 2024 4
Panu doktorovi Suchánkovi se do péče svěřil také pan Marek. Společně spolu zvolili cestu s programem Metabolic Balance® a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Během společných pěti měsíců se podařilo panu Markovi zhubnout úžasných 24 kilo! 

Více

Tomáš ve Varnsdorfu

23. 1. 2024
Ukázkou skvělého příběhu je dětský fotbalista Tomáš z Varnsdorfu. Pana Zdeňka Heinzla, který je známý svou velkou podporou mladých sportovců zaujala především jeho technika a nadšení. Nemohl ale přehlednou ani jeho nadměrnou hmotnost.

Více

Martina S.

25. 2. 2023 1
2 roky dřiny...
Bez správně nastaveného jídla by byla veškerá dřina "zbytečná". U lidí, kteří sportují celý život, není progres na první pohled tolik znát, nicméně všechno jde!
Mně s tím už od 04.12.20 pomáhá FitBee - odborné poradenství v oblasti výživy a sportu Ivettka Benýšková České Budějovice…

Více

Pavla R.

25. 8. 2021
Mnoho let jsem postupně a plíživě přibírala a přibírala. Jednoho podzimního dne jsem ulehla na masážním stole v jednom českém wellness resortu a těšila se na hodinovou relaxaci a odpočinek. Během masáže jsme s masérem mluvili na téma “diety a hubnoucí programy”. Na konci masáže a s pohledem…

Více

Lucie V.

29. 10. 2020
Na doporučení mých dlouhodobých klientů ve FitBee se v lednu do hubnutí s Metabolic Balance vrhla také paní Lucie. S obavami v očích souhlasila se zhubnutím 11 kg za 6 měsíců, z 86 na 75.

Více

Petra C.

22. 7. 2020
Rozhodnutí podstoupit program MB pro mě zpočátku představovalo „poslední možnost“. Po téměř třiceti letech střídavě (ne)úspěšného boje s atopickým ekzémem a blíže nikdy nezjištěnými alergiemi jsem byla ve fázi rezignace a měla dojem, že už jsem zkusila všechny testy, léky i způsoby, jak se uzdravit.

Více

Václav Š.

19. 4. 2020
Chtěl bych se tímto podělit o svou zkušenost s FitBee a hlavně terapeutkou Ivettou Benýškovou. Ivettu jsem poznal v říjnu roku 2019, a to jsem zjistil, že jím jak ... a mám 93,5 kg. Uvědomil jsem si, že tímto stylem budu mít za chvíli min. 100 kg.

Více

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru