Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Alena

Alena

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mgr. Petře Slukové Dis., nutriční terapeutce a poradkyni z centra Galaxie Bakov nad Jizerou. V dubnu loňského roku mě k ní doporučil Doc. Mudr. Martin Wald, Ph.D. z Fakultní nemocnice v Motole.

V té době jsem trpěla těžkou nadváhou, až morbidní obezitou, byla ve špatném fyzickém i psychickém stavu, bylo mi řečeno, že pokud nezačnu se sebou něco dělat, stane se mi, že půjdu třeba po ulici a na ní zkolabuju. Má váha začala pozvolna narůstat po 40 roce věku, prudce narůstat po úmrtí mého životního partnera, v této době jsem řešila bydlení, insolvenci, měla tři zaměstnání, pracovala třeba 48 hodin v kuse, jedla naprosto nepravidelně a nevhodně. I když jsem se pokoušela váhu snížit, navštívila i několik tzv. odborníků, kteří mi pouze doporučili nebo naopak nedoporučili určité  druhy potravin, nebo nabízeli různé doplňky stravy, nic se nedělo. Váha trošku kolísala, spíše rostla a já byla čím dál nespokojenější. Náhoda mi tedy vlastně nahrála výše jmenovanou paní Petru Slukovou, kterou jsem navštívila koncem června 2018. Naprosto úžasně mi vše vysvětlila, co se mé nadváhy týká, probraly jsem důvody a během 14 dnů mi sestavila na míru  zdravý celodenní třítýdenní jídelníček s přesným množstvím jídel, časy a postupy přípravy, prostě jako slabikář pro prvňáky. Kolem 10.července jsem zahájila svou novou životní etapu za účelem redukce váhy, můj osobní cíl byl snížit ji o 30 kg během jednoho roku. Začalo se mi tak dařit, že za první měsíc jsem shodila neuvěřitelných 7 kg, vše šlo krásně i dál, každý měsíc úbytek kolem 4 kg. V únoru 2019 mám dole 35 kg a jelikož se mi daří, zlehka budu pokračovat, v plánu mám tak ještě 8-10 kg. Naprosto bez hladovění, nikdy v životě jsem se tak nenajedla, jím 5-6 porcí denně, podle toho, jak mám dlouhý den, chodím do zaměstnání, jsem státní úředník a dojíždím denně 40 km do Prahy.  Jídla jsou úžasně chutná, pestrá, rozmanitá i vcelku jednoduchá na přípravu, pouze musí člověk počítat s tím, že večerní příprava na celý další den trochu zabere čas, cca hodinu. Výsledek ale stojí za to. K tomu jsem přidala trochu pohybu, 1x týdně aquaaerobic a plavání, 1 x týdně chůze podle počasí v rozsahu 5-10 km, občas cvičím doma tak 15 minut 2-3 x týdně, spíš za účelem zpevnění těla, které v mém věku už tak snadné není. Největší díl má však úprava stravy.

V ceně programu je kromě zmíněného jídelníčku i 5 návštěv s poradenstvím, avšak jelikož ještě nejsem u konce s redukcí,  k paní Petře jezdím dále  tak 1x za 2 měsíce na kontrolu. Provede měření nejen váhy, ale i celkové složení těla, prodiskutujeme případné změny v jídelníčku, poradí, pochválí. Je to úžasný člověk, velmi příjemná, milá, její přístup ke klientům je obdivuhodný a je vidět, že své práci rozumí a řekla bych, že je i jejím koníčkem. Já sama jsem inspirovala svým příkladem i řadu dalších mých kamarádek a kolegyň, začalo k ní dojíždět minimálně 5 mých blízkých a všechny jsou nadmíru spokojené a mají výsledky. Lékaři ze mě mají velkou radost, mé zdravotní problémy takřka vymizely.  Známí v bydlišti, zaměstnání a vůbec všichni, kteří mě znají, mě obdivují a chválí, jak jsem se změnila, zatímco dříve jen soucitně koukali a raději nic nekomentovali, to je také pocit k nezaplacení, obléknu se v každém obchodě i velmi krásné věci, na které jsem dříve jen koukala…

Vřele doporučuji všem, co se snaží snížit váhu a vynakládají nemalé finanční prostředky za nesmyslné reklamní nabídky a posilovny, navštivte Galaxii Bakov nad Jizerou, paní Petru a bude Vám lépe.   

Alena, 60 let, okres Kolín

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru