Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Paní Jana v péči Ivettky

Paní Jana v péči Ivettky

Paní Jana vyhledala pomoc Ivetty Benýškové v českobudějovické poradně FitBee vloni v lednu s přáním zhubnout a naučit se jíst. Jako kuchařka v jídelně veřejného stravování měla nároční denní režim, fyzickou práci, vstávání každý den ve 2:30 a celkovou dobou spánku kolem 4,5 hodiny. I přes snahu jíst relativně zdravě, vysoká pracovní, ale i psychická zátěž a nedostatek spánku, nepravidelnost jídla, uzobávání a zahánění únavy sladkým si vybrala svoji daň. Do toho počínající menopauza, bolesti kolen a téma každodenní únavy. Hubnoucí pokusy prodělala naštěstí jen párkrát v podobě koktejlů (neefektivní a drahé) a nejmenované franšízy, živící se zejména prodejem doplňků stravy (efektivní chvíli, dokud berete doplňky, poté jojo efekt). Naštěstí bez diagnózy chronického dietáře, vlastně bez orientace v kalorické bilanci, či vhodnosti výběru stravy či tématu hubnutí.

Paní Jana v péči Ivettky

"Stále se divím, že klienti po absolvování programů v poradnách výše uvedeného typu – přicházejí ke mně do poradny naprosto nepoznamenaní tématem hubnutí a co je pro to třeba dělat. Ne! Čistě vlivem doplňků stravy se opravdu zhubnout (natrvalo) nedá," doplňuje Ivetta hned v úvodu vyprávění dalšího příběhu se šťastným koncem.

Společně s paní Janou se začaly učit jíst, lačnit, zaobírat složením jídla a číst etikety. Měnily zajeté stravovací návyky pomalu a pozvolna, pracovaly na pohybové i psychické stránce, ladily a dokonce ani po 16 měsících nemuselo dojít na počítání kalorií, živin a tabulky, protože Janička je prostě boží, dá si říct a dodržuje domluvená pravidla a zadané úkoly, které ji posouvají na cestě ke zdraví a štíhlejší postavě.

Výsledky posuďte sami: dosavadní úbytek za 16 měsíců je mínus 34,4 kg, z toho čistá tuková tkáň mínus 33,2 kg! Svalová hmota za celou tu dobu ubyla jen o 1,0 kg, což je absolutně zanedbatelné v kontextu spálené tukové tkáně za dané období, čili hubnutí je zdravé, bez rizika jojo efektu!

Tělesný tuk pokles z 50,9 % na 31,6 %, což je uplně super hodnota po menopauze a co víc - pokračují společně dál. Vnitřní, útrobní tuk klesl ze 182 cm2 na 108 cm2 a vzhledem k dramatickým poklesům obvodů 35 cm v pase a 16 cm přes boky musela Janička už několikrát vyměnit konfekční velikost a moc jí to sluší.

"Jsem vždy obrovsky poctěna takto poctivou a neutuchající prací na sobě (přitom v klidu a bez zbytečného honění se za rychlým výsledkem). Není nad poctivé a spolupracující klienty. DĚKUJI!,"hodnotí Ivetta spolupráci.

Nikdo nežijeme ve vakuu ani ideálním světě, každý má pro své hubnutí a udržování zdraví jiné podmínky. "Tenhle příběh s vámi chci sdílet právě i proto, že ne všichni mají sedavou práci v klídku v kanclu a se vstáváním v 7 a přesto to jde. Stačí jen chtít. Janičko, ještě jednou děkuji a těším se na Vaše další výsledky." 

Zpět na přehled

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru