Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Paní Tereza

Paní Tereza

Z nuly na sto, ze sto na osmdesát. Tak by se dala popsat cesta paní Terezy (36), kterou prochází s doktorem Suchánkem

Paní Tereza

Začínala už na podzim roku 2020 nad stovkou, s léky na srdce, ředění krve, antidepresivy a léčenou sníženou funkcí štítné žlázy. Občas si doma zacvičila nebo se šla projít. A po 3,5 letech s individuálním plánem Metabolic Balance®? To byste ji nepoznali! Obden běhá 15-20 km, cvičí v posilovně, léky na srdíčku a štítnou žlázu bylo možné výrazně omezit a antidepresiva úplně vysadit. Ale hlavně - ta podoba! Ta tam skoro ani není, jakokdyby byla úplně jiný člověk!

A co říká sama Tereza? 

"Mám dole 20 kg. Ve svém starém těle jsem se cítila jako ve vězeni, váha se mi vždycky hnula max. o kilo za měsíc, což při váze 103 bylo frustrující. Sebrala jsem odvahu a napsala Dr. Suchánkovi. Ten mi řekl, ze bych byla první za 20 let, komu by to nešlo a měl pravdu. Pustili jsme se do toho po hlavě a vědecky. Dneska máme za sebou kus cesty a jeste nejsme na konci, ale už teď musím říct, že se cítim jako nový člověk, o 4 velikostech oblečení jsem ani nesnila. Díky trenerovi, kterého si našla, jsem nabrala i spoustu svalové hmoty a cítím se nejlépe za celý svůj život. Nikdy by mě třeba nenapadlo, že budu trénovat na půl maraton a přitom jsem už dneska 16 km. A to by bylo, abychom to nedorazili. I ty kilometry i ty kila."

Moc gratulujeme k novému životu a děkujeme za sdílení skvělého příběhu. Určitě bude motivací pro další, kteří se bojí, nebo si nevěří.

Až se budete cítit připravení to zkusit s námi, napište. Jsme tu pro vás!

Fotky: se svolením paní Terezy
 

Zpět na přehled

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru