Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Pavla R.

Pavla R.

Mnoho let jsem postupně a plíživě přibírala a přibírala. Jednoho podzimního dne jsem ulehla na masážním stole v jednom českém wellness resortu a těšila se na hodinovou relaxaci a odpočinek. Během masáže jsme s masérem mluvili na téma “diety a hubnoucí programy”. Na konci masáže a s pohledem upřeným na moje nahé tělo před sebou řekl : “Ale kdybyste chtěla, ale opravdu chtěla, zhubnout, tak těch 8 kilo, co máte nadváhu, znám jeden skvělý program…..metabolic balance”.

Chvíli mi trvalo, že jsem se z masérovi upřímnosti a přesného odhadu vzpamatovala. A rok mi pak ještě trvalo, než jsem se odhodlala dát tomu programu šanci. Dneska mám dole 8 kilo a nejen, že přesně vím, co a jak dělat, chci-li být zdravá a štíhlá, ale hlavně to dělám.

Díky metabolic balance jsem dostala osobní návod na to, co, jak, kolik a kdy jíst. Objevila jsem znovu svoje původní tělo a hlavně možnost žít lehce a zdravě. A baví mě i občas hřešit když už vím, na jakou cestu se můžu vrátit. Teď se mi to zdá vlastně jednoduché, ale bez návodu, spustu informací a podpory od skvělých a zkušených lidí jako je Margarita Iliopulu a Pavel Suchánek bych se nikdy neobešla. Díky za to.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (21.8 + 45.0) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru