Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Pavla R.

Pavla R.

Mnoho let jsem postupně a plíživě přibírala a přibírala. Jednoho podzimního dne jsem ulehla na masážním stole v jednom českém wellness resortu a těšila se na hodinovou relaxaci a odpočinek. Během masáže jsme s masérem mluvili na téma “diety a hubnoucí programy”. Na konci masáže a s pohledem upřeným na moje nahé tělo před sebou řekl : “Ale kdybyste chtěla, ale opravdu chtěla, zhubnout, tak těch 8 kilo, co máte nadváhu, znám jeden skvělý program…..metabolic balance”.

Chvíli mi trvalo, že jsem se z masérovi upřímnosti a přesného odhadu vzpamatovala. A rok mi pak ještě trvalo, než jsem se odhodlala dát tomu programu šanci. Dneska mám dole 8 kilo a nejen, že přesně vím, co a jak dělat, chci-li být zdravá a štíhlá, ale hlavně to dělám.

Díky metabolic balance jsem dostala osobní návod na to, co, jak, kolik a kdy jíst. Objevila jsem znovu svoje původní tělo a hlavně možnost žít lehce a zdravě. A baví mě i občas hřešit když už vím, na jakou cestu se můžu vrátit. Teď se mi to zdá vlastně jednoduché, ale bez návodu, spustu informací a podpory od skvělých a zkušených lidí jako je Margarita Iliopulu a Pavel Suchánek bych se nikdy neobešla. Díky za to.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru