Výživové poradenství

Pomůžeme zlepšit Váš jídelníček a životní styl

Jsme zdravotníci

Jsme zdravotníci

Více než 20 let praktických zkušeností

Více než 20 let praktických zkušeností

Stovky spokojených klientů

Stovky spokojených klientů

Používáme špičkové diagnostické přístroje

Používáme špičkové diagnostické přístroje

Máme komplexní a lidský přístup

Máme komplexní a lidský přístup

Jak poradenství probíhá?

Každé poradenství v jakékoli oblasti výživy začíná vždy komplexní vstupní konzultací. Protože pracujeme s každým individuálně, potřebujeme o Vás během vstupní konzultace zjistit vždy co nejvíce informací. Naše doporučení stavíme na Vaší zdravotní a hmotnostní historii (tzv. anamnéza), podrobné analýze tělesného složení, případně dalších doplňkových vyšetřeních (QUS, MaxPulse, nepřímá kalorimetrie) a Vašich stravovacích zvyklostech a záznamech.

Komplexní vstupní konzultace

Nabízené programy

Jaký program je pro Vás nejvhodnější zjistíme na komplexní vstupní konzultaci

Metabolic Balance®

Metabolic Balance®

Velmi úspěšně pracujeme s nejprogresivnějším individualizovaným výživovým programem 21. století - Metabolic Balance®
Záznamy životního stylu v BeetFit

Záznamy životního stylu v BeetFit

Pravidelné konzultace a vedení vhodným výživovým režimem dle doporučení nutričním terapeutem prostřednictvím nutriční aplikace
Rámcové jídelníčky

Rámcové jídelníčky

Rámcové jídelníčky na 7 nebo 14 dnů připravené na základě tělesného složení, chuťových preferencí a zdravotního stavu

S čím Vám můžeme poradit a pomoci

Hlavním cílem poradny FitBee je naučit klienty kvalitně a pestře jíst, vybírat vhodné potraviny a nápoje, číst správně obaly výrobků, připravovat jídlo zdravěji, umět si vybrat nejpřijatelnější pokrm v restauraci, ale také si osvojit pravidelnou pohybovou aktivitu.

Tým a odbornost FitBee

  • Téměř 20 let zkušeností
  • Tým vysokoškolsky vzdělaných odborníků na výživu z lékařských a příbuzných fakult
  • Komplexní přístup - nutriční terapeut, klinický nutriční terapeut, sportovní dietolog, potravinářský technolog, klinický antropolog, fyzioterapeut, sportovní trenér
  • Naší filozofií je naučit naše klienty pochopit důležitost kvalitní pestré stravy a přiměřeného životního stylu, které vedou ke zlepšení zdraví či posílení fyzické výkonnosti

Seznamte se s naším týmem

Není to drahé?

  • Ušetříte za alternativní slepé uličky
  • Neprodáváme žádné doplňky stravy a jiné preparáty
  • Ceny máme nastaveny v rozumných mezích (viz naše ceníky)

Co o nás říkají naši klienti

Celý náš projekt (kristyjan-chocolatiers.cz) s manželem vznik, když jsme oba byli na Metabolic balace. I přes veškeré ochutnávání a testování jsme schodili kg dolů, a to díky Jitce, která nám uzpůsobovala jídelníček dle potřeb. A nebylo to vždy tak snadné s námi. Děkujeme!
PS: děkuji za i další doporučení, je mi nádherně!
Kristyjan Chocolatiers
Skvělý tým na správném místě. Pokud chcete zhubnout, změnit stravovací návyky k lepšímu a nevíte si rady, můžu jen doporučit.
Lucie Š.
Krabičky fungovaly, ale chtěla jsem více. Díky Margaritě jsem objevila Metabolic Balance. Dokonale zapadá do mého životního stylu. Super změna i pocit, můžu jen doporučit :-)
Broňa K.
S radostí sem píši, že jsem se díky Margaritě stal opět živým člověkem, za což jí i celému programu patří moje uznání a poděkování. (Pro ilustraci mam za 11 měsíců dole skoro 70 kg - ale to hlavní je, že mě to baví a dává mi to po celou dobu smysl. Děkuji
Alois V.
Děkuji paní Margaritě za skvělý přístup a motivaci. Během tohoto roku mi pomohla pochopit, jak upravit jídelníček. Díky tomu se mi podařilo (konečně:) nabrat nějakou svalovou hmotu, což se mi předtím dlouhodobě nedařilo, i když jsem cvičila. Cítím se mnohem lépe, víc energie na všechno.
Božena Ř.
Nikče moc děkujeme za vstřícný a velmi profesionální přístup! Měření nám všem z fotbalového týmu FK Hejnice otevřelo oči a dozvěděli jsme se spoustu informací o svých tělech a hlavně, jak zlepšit stravování a kondici. Těšíme se na kontrolní měření, protože nás to nadchlo a už teď víme, že v březnu na tom budeme líp. Doufáme, že i ostatní, a ne jen sportovci, si z nás vezmou příklad a budou nás následovat. Můžeme to jen doporučit.
Dani A.
Spolupráci s výživovou specialistkou Ivetkou vřele doporučuji všem, bez ní bych tápala a bylo by mi asi i hůř a myslím, že bych ani tolik nezhubla. Snažím se držet návyky, které jsme spolu nastavily i po vyjmutí balonku. Někdy to jde lépe, někdy hůře, ale držím se. Každopádně balonek bych doporučila lidem, kteří opravdu chtějí zhubnout. Těch situací, kdy vám je na zvracení je mnoho, ale s tím se musí počítat, takže pokud snesete trochu nepohodlí v oblasti žaludku a naučíte se s tím pracovat, budete odměněni.
Hanka

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru