2Score

Jedním z největších polí působnosti, kterým se odborníci z FitBee věnují, je výživa sportujících dětí. Věděli jste, že jsme například několik let dohlíželi na stravu Regionálních fotbalových akademií, nebo že pomáháme s jídelníčky dalších dětských fotbalových a hokejových klubů i individuálním dětským sportovcům? A pro ty, kteří se zatím do našich rukou nedostali, máme také typ.
2Score

Před více než dvěma lety jsme spojili síly také s projektem Můj první gól a připravili speciální vzdělávací program. Seriál animovaných videí dětem, a nejen jim, vysvětluje, proč je důležité se při sportu naučit také správně jíst a jak by taková správná strava mladého sportovce měla vypadat. Na webových stránkách projektu se tak můžete dozvědět, proč je důležité jíst pravidelně, jaký význam mají snídaně, obědy nebo i malé svačinky, co by v nich nemělo chybět a proč.  

Podívejte se na videa na odkaze níže, přejeme příjemný zážitek. A jestli jste nenašli odpovědi na Vaše vlastní otázky, nebo chcete s výživou Vašeho mladého sportovce poradit osobně, obraťte se na nás. Kromě individuálních konzultací můžete využít také některý z našich balíčků péče připravených přímo pro sportovce

Všechny díly

-JitT-

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (40.5 + 46.2) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru