...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Den zdraví pro zaměstnance

Připravíme pro Vaši společnost DEN ZDRAVÍ pro Vaše zaměstnance

Proč se vyplatí zaměstnavateli podobné benefity ve firmě zavádět? Z dlouhodobého hlediska se investice do prevence může vyplatit. Jednou z rizikových oblastí dnešní doby je životní styl každého z nás, tedy např. kvalita a kvantita stravy, pitný režim, pohybová aktivita, stres apod. To vše jsou faktory, které můžeme ovlivnit a významně tím podpořit své zdraví.

Je klinicky ověřeno, že lidé se správnými stravovacími návyky a složením těla jsou prokazatelně méně nemocní, v zaměstnání jsou výkonější a přitom i spokojenější. Dny zdraví motivují zaměstnance ke zvýšení zájmu o vlastní zdravotní stav a o možnosti, jak jej zlepšit. Mimo jiné také firemní benefity zvyšují loajalitu vůči svému zaměstnavateli.

Kontaktujte nás

Co nabízíme?

  • Analýzu tělesného složení na velmi přesných diagnostických přístrojích InBody (množství svalové hmoty, tukové tkáně, vody včetně zjištění případných otoků, rychlost bazálního metabolizmu, svalové dysbalance, kostní mineralizace atd.).
  • Výživové doporučení podle naměřených výsledků a osobní konzultace s nutričními terapeutkami či sportovním dietologem. V případě závažnějších zdravotních komplikací je možná konzultace s klinickým nutričním terapeutem. Základem je poznat a pochopit dosavadní životní styl (stravu, pohyb, zdravotní omezení) a poradit co nejvhodnější změnu. Naším úkolem je také motivovat zaměstnance (klienta), proč by vlastně měl na svém životním stylu něco měnit a proč se začít o své zdraví více starat. Určite stojí za to jíst lépe, zdravěji, mít dostatek energie a snížit riziko vzniku některých onemocnění, které mohou s nevhodnou výživou přímo souviset.
  • Návrh vhodných pohybových aktivit sportovním dietologem a zhodnocení dosavadní pohybové aktivity.
  • Neinvazivní vyšetření Max Pulse (hodnocení cévního systému a stresové odolnosti vyšetřované osoby).
  • Vyšetření kvality kostní hustoty ultrazvukovým denzitometrem (osteoporóza).
  • Stanovení celkové hladiny cholesterolu, glykémie (odběr krve z prstu).
  • Spolupráci s dalšími odborníky - klinický fyzioterapeut, ergoterapeut, trenér, lektor dechových technik, sportovní psycholog, psycholog, asistent ochrany veřejného zdraví.
  • Statistické vyhodnocení naměřených výsledků a návrhy ke zlepšení zdravotního stavu zaměstnanců.

Dny zdraví jsme již připravovali např. pro Coca-Cola, GTL, Bayer, Hilti, Baxter BioScience, AbbVie, Apotex, Městská část Praha 14, Městská část Praha 5, Stavební spořitelna České spořitelny, MetLife, British American Tobacco.

Do některých společností jezdíme pravidelně, což nám umožňuje sledovat, jak se u některých zaměstnanců mění složení těla, celkový životní styl i jejich zdravotní stav.

Kontakujte nás

Dle Vašich přání a požadavků připravíme jednorázový DEN ZDRAVÍ nebo navrhneme dlouhodobější projekt pro Vaší společnost na míru.

Praha

Jan Engel

Obchodní manager FitBee

honza@fitbee.cz
+420 774 838 746

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (37.3 + 8.4) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru