...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Blog

Zhubnout se dá v každém věku

Milý manželský pár - paní Helenu a pana Jiřího - jsem prvně uvítala před rokem v dubnu, ještě v nemocnici. Oběma bylo téměř 66 let a přáli si zhubnout. Problém každého z nich byl "jinak velký" a pramenil v jiných chybách v jídelníčku. Oběma se velmi dobře daří, ale protože problém pana Jiřího byl "větší", přidávám sem pro inspiraci právě jeho příběh. 
Zhubnout se dá v každém věku

Přál si zhubnout 20 kg za půl roku, ale s ohledem na svou profesi a záliby byl zvyklý stále hodně sportovat. Přidat tedy ještě další pohyb již nebylo možné ani z časových důvodů a vše bylo třeba řešit jen úpravou stravy. A právě pan Jiří je ukázkou toho, že ne všichni silnější lidé se primárně přejídají. Po zavedení pravidelnosti, přesunu většiny jídla z večera na první polovinu dne, navýšení množství bílkovin a tuků se během jednoho roka panu Jiřímu podařilo zhubnout celkem 29 kg, z toho 21 kg z tukové tkáně a ten úbytek si již několik měsíců úspěšně udržuje.

Na obrázcích můžete vidět nejen proměnu samotného pana Jiřího, ale také základní změnu v jeho jídelníčku a v celkovém tělesném složení (počáteční měření probíhala na jiném přístroji a na jiném pracovišti, vstupní tělesná hmotnost tedy byla 120 kg celkově a tukové tkáně měl rovných 50 kg).

Pan Jiří je krásnou ukázkou toho, že samotná úpravy může stačit a že je možné začít v jakékoli věku :-) 

-JitT-
         


Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (22.3 + 27.0) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru