Bc. Margarita Iliopulu, DiS.

Vedoucí nutriční poradny

 Praha

Profil

Jako registrovaná nutriční terapeutka pracuje od roku 2006. Několik let pracovala jako nutriční terapeutka se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci srdečně-cévních onemocnění. Poté sbírala zkušenosti v zahraničí, kde se věnovala redukci hmotnosti, úpravě životního stylu při zdravotních potížích a analýze tělesného složení v odborném středisku zabývajícím se fyzioterapií a hipoterapií. Po návratu do České republiky pracovala v centru zabývajícím se zdravým hubnutím. 

Od roku 2012 pracuje v nutriční poradně FitBee na pozici vedoucí nutriční terapeutky. Věnuje se odbornému výživovému poradenství, dále připravuje a organizuje semináře se zaměřením na výživu a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost či zaměstnance různých společností, akreditovaný kurz výživy MŠMT Poradce pro výživu. 

V nutriční poradně FitBee se zaměřuje na výživu sportujících školních dětí, výživu hobby i vrcholových sportovců, úpravu tělesné hmotnosti osob s nadváhou či obezitou, léčebnou výživu (např. potravinové alergie/intolerance, kožní onemocnění, civilizační onemocnění), pracuje s výživovým programem Metabolic Balance®. Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích. Aktivně se věnuje přednáškové, lektorské a publikační činnosti. Od roku 2012 pravidelně přednáší témata výživy a vede zdravé redukční pobyty a programy zaměřené na změnu životního stylu v Resortu Svatá Kateřina. V letech 2015-2019 byla součástí nutričního týmu FAČR (pro fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým a 10 celorepublikových fotbalových akademií).

Vzdělání

 • Mgr., 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "nutriční specialista" (studuje)
 • Bc., 3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "veřejné zdravotnictví"
 • DiS., Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května v Praze, obor "diplomovaná dietní sestra"
 • Střední zdravotnická škola v Opavě, obor "všeobecná sestra"

Členství v odborných společnostech

 • Sekce výživy a nutriční péče, z. s.
 • Sekce nutričních terapeutů, Česká asociace sester
 • Společnost pro výživu 
 • European Federation of the Associations of Dietitians

Vybrané kongresové aktivity

 • 20. Studentská vědecká konference 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, 23/5 2019, Praha: Vliv výživy na rychlost růstu a změnu tělesného složení intenzivně sportujících dospívajících chlapců (poster)
 • Odborná farmaceutická konference, 20/2 2018, Ostrava: Současné poznatky o příčině a prevenci vzniku osteoporózy z pohledu věku a stravovacích návyků
 • Sraz župních zdravotníků, Česká obec sokolská, 11/11 2017, Praha: Výživa nejen pro sportovce
 • Sekce výživy a nutriční péče, Celostátní odborná konference Pohyb a výživa, IKEM, 22/9 2016, Praha: Strava při sportování (nejen) dětí a mládeže, aneb doporučení z pohledu nutričního terapeuta
 • Odborná farmaceutická konference, 20/2 2014, Karlovy Vary: Specifické požadavky na výživu žen v menopauze - současné poznatky a výhledy do budoucna

Řešené granty a projekty

 • Společně (5/2016-10/2016): Lektor zdravého nakupování pro maminky a těhotné ženy, přednášející na odborné konferenci.
 • Sedmikráska (1/9/2014-31/7/2015): Příprava a realizace aktivit spojených s výživou s žáky základních škol (vaření s nutričním terapeutem, přednášky, vydání minikuchařky, vydání pracovních pomůcek do škol) a pracovníky školní jídelny (školení personálu).

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (19.7 + 3.3) *

Sečtěte a zaokrouhlete (48.7 + 4.0) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru