...Stačí jenom chtít... jako včela fit být!

Bc. Margarita Iliopulu, DiS.

Vedoucí nutriční terapeutka

 Praha

Profil

Jako registrovaná nutriční terapeutka pracuje od roku 2006. Několik let pracovala jako nutriční terapeutka se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci srdečně-cévních onemocnění. Poté sbírala zkušenosti v zahraničí, kde se věnovala redukci hmotnosti, úpravě životního stylu při zdravotních potížích a analýze tělesného složení v odborném středisku zabývajícím se fyzioterapií a hipoterapií. Po návratu do České republiky pracovala v centru zabývajícím se zdravým hubnutím. 

Od roku 2012 pracuje v nutriční poradně FitBee na pozici vedoucí nutriční terapeutky. Věnuje se odbornému výživovému poradenství, dále připravuje a organizuje semináře se zaměřením na výživu a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost či zaměstnance různých společností, akreditovaný kurz výživy MŠMT Poradce pro výživu. 

V nutriční poradně FitBee se zaměřuje na výživu sportujících školních dětí, výživu hobby i vrcholových sportovců, úpravu tělesné hmotnosti osob s nadváhou či obezitou, léčebnou výživu (např. potravinové alergie/intolerance, kožní onemocnění, civilizační onemocnění), pracuje s výživovým programem Metabolic Balance®. Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích. Aktivně se věnuje přednáškové, lektorské a publikační činnosti. Od roku 2012 pravidelně přednáší témata výživy a vede zdravé redukční pobyty a programy zaměřené na změnu životního stylu v Resortu Svatá Kateřina. V letech 2015-2019 byla součástí nutričního týmu FAČR (pro fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým a 10 celorepublikových fotbalových akademií).

Vzdělání

 • Mgr., 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "nutriční specialista" (studuje)
 • Bc., 3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "veřejné zdravotnictví"
 • DiS., Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května v Praze, obor "diplomovaná dietní sestra"
 • Střední zdravotnická škola v Opavě, obor "všeobecná sestra"

Členství v odborných společnostech

 • Sekce výživy a nutriční péče, z. s.
 • Sekce nutričních terapeutů, Česká asociace sester
 • Společnost pro výživu 
 • European Federation of the Associations of Dietitians

Vybrané kongresové aktivity

 • 20. Studentská vědecká konference 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, 23/5 2019, Praha: Vliv výživy na rychlost růstu a změnu tělesného složení intenzivně sportujících dospívajících chlapců (poster)
 • Odborná farmaceutická konference, 20/2 2018, Ostrava: Současné poznatky o příčině a prevenci vzniku osteoporózy z pohledu věku a stravovacích návyků
 • Sraz župních zdravotníků, Česká obec sokolská, 11/11 2017, Praha: Výživa nejen pro sportovce
 • Sekce výživy a nutriční péče, Celostátní odborná konference Pohyb a výživa, IKEM, 22/9 2016, Praha: Strava při sportování (nejen) dětí a mládeže, aneb doporučení z pohledu nutričního terapeuta
 • Odborná farmaceutická konference, 20/2 2014, Karlovy Vary: Specifické požadavky na výživu žen v menopauze - současné poznatky a výhledy do budoucna

Řešené granty a projekty

 • Společně (5/2016-10/2016): Lektor zdravého nakupování pro maminky a těhotné ženy, přednášející na odborné konferenci.
 • Sedmikráska (1/9/2014-31/7/2015): Příprava a realizace aktivit spojených s výživou s žáky základních škol (vaření s nutričním terapeutem, přednášky, vydání minikuchařky, vydání pracovních pomůcek do škol) a pracovníky školní jídelny (školení personálu).

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu

Napište nám a ptejte se

Sečtěte a zaokrouhlete (3.9 + 16.4) *

Sečtěte a zaokrouhlete (46.3 + 35.2) *


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru