Nacházíte se zde: Úvod Reference Příběhy klientů Slávka V.

Slávka V.

„Děkuji Ivettce za pomoc s hubnutím a její profesionální přístup. Každoročně protrpím jarní hubnoucí měsíc a pak pozvolna návrat do starých kolejí. S Ivettkou je vše jinak! Jídelníček na míru z mých potravin, které VŠECHNY chutnají. Věčný problém s chutí na sladké je pryč. Zhubla jsem 9,4 kg, ale tuku 9,6 kg. Poprvé v životě mi InBody píše, že nemusím hubnout. Mě to ale tak vyhovuje, že i po půl roce pokračuji. Ivett ještě jednou děkuji!“ Slávka Vavřinová

Slávka V.

Tak to vidíte… Slávka začala vloni v lednu cvičit na Ivettiných lekcích v KVALITA fitness a wellness v Českých Budějovicích a postupně ji oslovila s pomocí s hubnutím. Začaly „konzervativně“, s kalorickými tabulkami, ale postupně se ukázalo, že nemá smysl ztrácet čas počítáním kalorií a živin a Slávka je ten typ člověka, který to má rád „nalajnované“ a dodržovat jídelníček sestavený na míru je pro ni ta nejsnazší cesta. Dokonce i pokud jsou obědy v práci ve firemní jídelně.

Společně zvolily cestou ověřenou, funkční a individuální, jako je otisk prstu - program Metabolic Balance. Na konzultacích se paní Slávka naučila vše potřebné v tématu hubnutí, správné výživy i cvičení. A o tom, že dlouhodobá udržitelnost změn a zhubnutých kil je pro nás ve FitBee to nejdůležitější, se můžete přesvědčit sami v grafu, který máme od paní Slávky povoleno sdílet.

Nebuďte na to sami a pokud se trápíte dietami, cvičíte jako o život a vidíte, že to nikam nevede, jděte na to konečně jednou (a naposled) individuálně a pořádně (rozuměj efektivně a udržitelně). Rádi pomůžeme. FitBee.

Zpět na přehled

Kontaktujte nás

Přijďte na první konzultaci

 

Objednávka termínu


Nejste stále rozhodnutí?

Prohlédněte si reference

Přesvědčte se, že naše metody skutečně fungují

Přečtěte si reference přímo od klientů FitBee, kteří spolu s námi dosáhli cílů, které si předsevzali.

Naše reference

Seznamte se s naším týmem

Sehraný tým nutričních terapeutů a specialistů FitBee

 
Nahoru